Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vorst Nationaal
Brussel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Het Parochiehuis
Delden
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
De Nieuwe Kolk
Assen
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Herbakker
Eeklo
AINSI
Maastricht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Scala Theater
Utrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
19:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Maaspodium
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
Dok6
Panningen
21:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
19:30
Chassé Theater
Breda
Capitole
Gent
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
013
Tilburg
20:00
Dorpshuis 't Zoetzand
Beusichem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Vestzaktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Gooiland
Hilversum
21:00
Theater De Winsinghhof
Roden
19:00
Theater De Winsinghhof
Roden
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
woensdag 18 november 2020
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Wilminktheater, Enschede
Daniëlle Schel - OK
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
IAM
Vorst Nationaal, Brussel
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater PePijn, Den Haag
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jandino - Opgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino - Opgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Omval, Diemen
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Omval, Diemen
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater De Lievekamp, Oss
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pieter Verelst - Amai
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Parochiehuis, Delden
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Flint, Amersfoort
Alex Ploeg - EGO
De Nieuwe Kolk, Assen
Nathalie Baartman - Niet Normaal
De Meenthe, Steenwijk
Anuar - Eerlijk
De Meenthe, Steenwijk
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Maaspoort, Venlo
21:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Asociale afstand
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Herbakker, Eeklo
Chris Verlaan - Man in de Maak
AINSI, Maastricht
donderdag 19 november 2020
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Werftheater, Utrecht
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Werftheater, Utrecht
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Theater De Veste, Delft
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater 't Speelhuis, Helmond
Man, man, man, de Podcast
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Tineke Schouten - Puur Tineke
Scala Theater, Utrecht
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:30
Anuar - Eerlijk
Podium Mozaiek, Amsterdam
19:30
Anuar - Eerlijk
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Parktheater, Eindhoven
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Parktheater, Eindhoven
21:30
André Manuel - Sneu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Vlamousse - Saampies
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Ervaring
Koningshof, Maassluis
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Dok6, Panningen
21:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Diligentia, Den Haag
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Diligentia, Den Haag
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:15
LOS - Lusten en Lasten
De Molenberg, Delfzijl
21:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Chassé Theater, Breda
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Capitole, Gent
William Boeva - B30VA
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
013, Tilburg
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Dorpshuis 't Zoetzand, Beusichem
vrijdag 20 november 2020
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Lisa Loeb - Extase
Vestzaktheater, Enschede
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Kardol - Welkom
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Fred van Leer
Theater Gooiland, Hilversum
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Winsinghhof, Roden
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Winsinghhof, Roden
19:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Omval, Diemen
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:15
Johan Goossens - In het beste geval
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten