Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Pit
Overloon
Diligentia
Den Haag
Dorphuis Abbenbroek
Abbenbroek
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
OC 't Waaigat
Zwijndrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Pook
Oostknollendam
20:00
Regiotheater Niehove
Niehove
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Zaantheater
Zaandam
Cultuurschuur
Wieringerwerf
20:15
Spant!
Bussum
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
ATLAS Theater
Emmen
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Ins Blau
Leiden
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
ATLAS Theater
Emmen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Den Herd
Bladel
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Dok6
Panningen
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het spectrum
Schijndel
20:30
Hofman
Utrecht
Munttheater
Weert
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Agnietenhof
Tiel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
zaterdag 09 november 2019
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Enge Buren - BASTA!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Brigitte Kaandorp
De Maaspoort, Venlo
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Pit , Overloon
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dorphuis Abbenbroek, Abbenbroek
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Figi Theater, Zeist
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Hehobros
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniel Sloss
Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
OC 't Waaigat, Zwijndrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Pook, Oostknollendam
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Regiotheater Niehove, Niehove
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Scheldetheater, Terneuzen
Best of... Ton Kas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman
Theater Berkelland, Eibergen
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater De Leest, Waalwijk
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater De Verwachting, Ritthem
Sara Kroos - Verte
Theater De Veste, Delft
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Sneek, Sneek
Nathalie Baartman - Breek
Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Zaantheater, Zaandam
zondag 10 november 2019
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Cultuurschuur, Wieringerwerf
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Spant!, Bussum
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
maandag 11 november 2019
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Bussel, Oosterhout
dinsdag 12 november 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Maagd, Bergen op Zoom
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rayen Panday - Trigger
Theater Ins Blau, Leiden
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Hehobros
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 13 november 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
De Patrizanen - Het leven an sich
C.C. Den Herd, Bladel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
De Meenthe, Steenwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Hehobros
Deventer Schouwburg, Deventer
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Dok6, Panningen
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Dok6, Panningen
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Het spectrum, Schijndel
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Masters of Comedy - Javier Guzman, Jim Speelmans en Bob Maclaren
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Ervaring
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Concordia, Enschede
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Omval, Diemen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater de Stoep, Spijkenisse
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Veste, Delft
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 14 november 2019
20:00
Enge Buren - BASTA!
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Cultura, Ede
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Daan Boom
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur