Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Lochem
Lochem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Gooiland
Hilversum
Spant!
Bussum
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
De Hege Fonnen
Lemmer
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:15
Cultura
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Pook
Oostknollendam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Dok6
Panningen
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Muze
Noordwijk
Wilminktheater
Enschede
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Hofman
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater De Veste
Delft
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
zaterdag 30 november 2019
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Lochem, Lochem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Gooiland, Hilversum
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Spant!, Bussum
Best of... Ton Kas
Junushoff Theater, Wageningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Leest, Waalwijk
19:30
Cameretten Festival (finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Enge Buren - BASTA!
De Hege Fonnen, Lemmer
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Wilminktheater, Enschede
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Cultura, Ede
20:15
Vir Das
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Figi Theater, Zeist
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
The Silent Comedy
Diligentia, Den Haag
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P.!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Pook, Oostknollendam
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Ronald Smink / Victor Luis van Es
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:30
Daan Boom - De Eerste
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Posttheater, Arnhem
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
zondag 01 december 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Silk Route Comedy Tour at Lola
LOLA050, Groningen
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 02 december 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater Floralis, Lisse
Jim Jefferies
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cpunt Theater, Hoofddorp
dinsdag 03 december 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Lochem, Lochem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Leidse Schouwburg, Leiden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Figi Theater, Zeist
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Sneek, Sneek
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Zaantheater, Zaandam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Hehobros
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 04 december 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Hof 88, Almelo
Soundos - Niets te verliezen
Dok6, Panningen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Lievekamp, Oss
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Best of... Ton Kas
De Muze, Noordwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jim Jefferies
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Martiniplaza, Groningen
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt u allen mee voor Drs P.!
Cultura, Ede
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Diligentia, Den Haag
20:15
Hehobros
Het Klooster, Woerden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Daniela Ziegler / Helmut Baumann
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Meervaart, Amsterdam
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Zaantheater, Zaandam
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
donderdag 05 december 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Evertshuis, Bodegraven
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht