Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Capitole
Gent
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg Almere
Almere
Deventer Schouwburg
Deventer
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Kom
Nieuwegein
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. Berchem
Berchem
C.C. Ter Dilft
Bornem
21:00
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Beun
Heiloo
Leidse Schouwburg
Leiden
Capitole
Gent
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
G.C. De Zoerla
Westerlo
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Capitole
Gent
C.C. De Ploter
Ternat
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Musis
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Tobbe
Voorburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Schalm
Veldhoven
De Weijer
Boxmeer
Podium Reimerswaal
Rilland
Capitole
Gent
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Vlaamse Schouwburg (KVS)
Brussel
Koninklijke Vlaamse Schouwburg (KVS)
Brussel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
Koninklijke Vlaamse Schouwburg (KVS)
Brussel
20:00
Flint
Amersfoort
Kennemer Theater
Beverwijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Chassé Theater
Breda
Parktheater
Eindhoven
20:15
C.C. Strombeek
Grimbergen
maandag 26 april 2010
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 27 april 2010
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater aan de Schie, Schiedam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Orpheus, Apeldoorn
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Orpheus, Apeldoorn
Sara Kroos - Boheems
Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater de Purmaryn, Purmerend
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Klaas van der Eerden - Schwalbe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater De Veste, Delft
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Eric van Sauers - Ridder
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 28 april 2010
20:15
Wouter Depres met Je zal alles worden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Speelman & Speelman - Thuis
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sara Kroos - Boheems
De Maagd, Bergen op Zoom
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Schouwburg Lochem, Lochem
Klaas van der Eerden - Schwalbe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Por Dios
Capitole, Gent
Hans Teeuwen Zingt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Almere, Almere
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Deventer Schouwburg, Deventer
Eric van Sauers - Ridder
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen - Altijd Verder
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater de Kom, Nieuwegein
Claudia de Breij
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Berchem, Berchem
donderdag 29 april 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Ter Dilft, Bornem
21:00
Vincent Geers - Onder Controle
De Harmonie, Leeuwarden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Goudse Schouwburg, Gouda
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Kasper van Kooten - Driekwart
Schouwburg Almere, Almere
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Javier Guzman - Por Dios
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Almere, Almere
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater De Lievekamp, Oss
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater de Beun, Heiloo
Claudia de Breij
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Agnew - More Human Than Human
Capitole, Gent
vrijdag 30 april 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Kristel Zweers - Ruig
G.C. De Zoerla, Westerlo
Javier Guzman - Por Dios
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Alex Agnew - More Human Than Human
Capitole, Gent
zaterdag 01 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De Ploter, Ternat
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Musis, Arnhem
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Kattendans, Bergeijk
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater de Tobbe, Voorburg
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Kasper van Kooten - Driekwart
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jörgen Raymann
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Javier Guzman - Por Dios
Kennemer Theater, Beverwijk
Hans Teeuwen Zingt
Orpheus, Apeldoorn
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
De Weijer, Boxmeer
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Podium Reimerswaal, Rilland
Alex Agnew - More Human Than Human
Capitole, Gent
zondag 02 mei 2010
NUHR - Nieuw Programma
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
maandag 03 mei 2010
NUHR - Nieuw Programma
Fransche School Culemborg, Culemborg
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Comedytrain - Theatertour 09/10
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 04 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Koninklijke Vlaamse Schouwburg (KVS), Brussel
woensdag 05 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Koninklijke Vlaamse Schouwburg (KVS), Brussel
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Guido Weijers - Axestos
Parktheater, Eindhoven
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
C.C. Hasselt, Hasselt
donderdag 06 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Koninklijke Vlaamse Schouwburg (KVS), Brussel
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Flint, Amersfoort
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Kennemer Theater, Beverwijk
NUHR - Nieuw Programma
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Kasper van Kooten - Driekwart
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Zaantheater, Zaandam
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Hete vrede
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - Axestos
Parktheater, Eindhoven
20:15
Freek de Jonge - De hel van het noorden
C.C. Strombeek, Grimbergen