Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater De Veste
Delft
Deventer Schouwburg
Deventer
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. Berchem
Berchem
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Deventer Schouwburg
Deventer
Capitole
Gent
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kom
Nieuwegein
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. Ter Dilft
Bornem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Capitole
Gent
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Beun
Heiloo
21:00
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Capitole
Gent
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
G.C. De Zoerla
Westerlo
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Musis
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
De Weijer
Boxmeer
Capitole
Gent
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Ploter
Ternat
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Vlaamse Schouwburg (KVS)
Brussel
Koninklijke Vlaamse Schouwburg (KVS)
Brussel
Parktheater
Eindhoven
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Flint
Amersfoort
Kennemer Theater
Beverwijk
G.C. Jan vander Noot
Brecht
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Vlaamse Schouwburg (KVS)
Brussel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
C.C. Strombeek
Grimbergen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Achterom
Hilversum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
maandag 26 april 2010
Jörgen Raymann - Familyman
Theater de Schalm, Veldhoven
dinsdag 27 april 2010
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Orpheus, Apeldoorn
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Orpheus, Apeldoorn
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Deventer Schouwburg, Deventer
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Sara Kroos - Boheems
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater aan de Schie, Schiedam
Eric van Sauers - Ridder
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 28 april 2010
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Berchem, Berchem
Sara Kroos - Boheems
De Maagd, Bergen op Zoom
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Deventer Schouwburg, Deventer
Javier Guzman - Por Dios
Capitole, Gent
20:15
Wouter Depres met Je zal alles worden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Klaas van der Eerden - Schwalbe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Claudia de Breij
Leidse Schouwburg, Leiden
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Schouwburg Lochem, Lochem
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater de Kom, Nieuwegein
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Speelman & Speelman - Thuis
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Altijd Verder
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Eric van Sauers - Ridder
Markant Uden, Uden
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Venray, Venray
Hans Teeuwen Zingt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 29 april 2010
20:30
Kasper van Kooten - Driekwart
Schouwburg Almere, Almere
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Almere, Almere
Javier Guzman - Por Dios
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Ter Dilft, Bornem
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Agnew - More Human Than Human
Capitole, Gent
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Goudse Schouwburg, Gouda
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater de Beun, Heiloo
21:00
Vincent Geers - Onder Controle
De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater De Lievekamp, Oss
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 30 april 2010
Javier Guzman - Por Dios
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Alex Agnew - More Human Than Human
Capitole, Gent
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Kristel Zweers - Ruig
G.C. De Zoerla, Westerlo
zaterdag 01 mei 2010
Hans Teeuwen Zingt
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Musis, Arnhem
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Kattendans, Bergeijk
Javier Guzman - Por Dios
Kennemer Theater, Beverwijk
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
De Weijer, Boxmeer
Alex Agnew - More Human Than Human
Capitole, Gent
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jörgen Raymann
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Kasper van Kooten - Driekwart
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De Ploter, Ternat
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 02 mei 2010
NUHR - Nieuw Programma
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
maandag 03 mei 2010
NUHR - Nieuw Programma
Fransche School Culemborg, Culemborg
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Comedytrain - Theatertour 09/10
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 04 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Koninklijke Vlaamse Schouwburg (KVS), Brussel
woensdag 05 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Koninklijke Vlaamse Schouwburg (KVS), Brussel
Guido Weijers - Axestos
Parktheater, Eindhoven
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
C.C. Hasselt, Hasselt
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
donderdag 06 mei 2010
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Flint, Amersfoort
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Kennemer Theater, Beverwijk
Alex Agnew - More Human Than Human
G.C. Jan vander Noot, Brecht
Hete vrede
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Koninklijke Vlaamse Schouwburg (KVS), Brussel
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Guido Weijers - Axestos
Parktheater, Eindhoven
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Freek de Jonge - De hel van het noorden
C.C. Strombeek, Grimbergen
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Theater Achterom, Hilversum
NUHR - Nieuw Programma
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard