Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Fijnhout Theater
Amsterdam
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:00
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:00
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Auditorium Gemeentehuis
Aalter
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nut Departement Makkum
Makkum
20:00
MECC
Maastricht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Martiniplaza
Groningen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:00
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
zaterdag 10 december 2011
20:00
Richard Groenendijk
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Carolien Borgers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Posttheater, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Enge Buren - Reuring
MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ronald Smink - Bor Knok
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Dolf Jansen
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen
Het Fijnhout Theater, Amsterdam
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Theo Nijland
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
De Reggehof, Goor
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Eric Koller
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Lebbis
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
De Dialoog, Ermelo
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
Crown theater, Aalsmeer
20:00
Jeroen Leenders
C.C. Guldenberg, Wevelgem
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. De Kimpel, Bilzen
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Arjan Ederveen
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
Auditorium Gemeentehuis, Aalter
20:00
Stefan Pop - Popaganda
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Agnietenhof, Tiel
zondag 11 december 2011
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Dolf Jansen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Eric Koller
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Johan Goossens - maandag
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ronald Smink - Bor Knok
Nut Departement Makkum, Makkum
20:00
Freek de Jonge
MECC, Maastricht
20:00
Caribbean Combo
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Carolien Borgers
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:15
Trio Zazi
Agora Theater Druten, Druten
maandag 12 december 2011
20:00
Gijs Nillessen - Voor de zekerheid
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Najib Amhali
Martiniplaza, Groningen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 13 december 2011
20:00
Bert Visscher
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Comedytrain
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Freek de Jonge
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Ronald Smink - Bor Knok
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Schudden - Noorderzon
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Schouwburg Venray, Venray
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Daar zal je ze hebben - Caribbean Combo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali
Martiniplaza, Groningen
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Arjan Ederveen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Richard Groenendijk
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
woensdag 14 december 2011
20:00
Bert Visscher
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Purper - Helden
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
Posttheater, Arnhem
20:00
Daar zal je ze hebben - Caribbean Combo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Eric Koller
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Richard Groenendijk
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
De Muze, Noordwijk
20:00
Freek de Jonge
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Maaspoort, Venlo
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp