Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Beatrix Theater
Utrecht
Compagnietheater
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De kern
Wilrijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Compagnietheater
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Boom
Boom
Het Perron
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Diligentia
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Compagnietheater
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Velinx
Tongeren
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Diligentia
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Compagnietheater
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Chassé Theater
Breda
ACU
Utrecht
19:45
Het Podium
Hoogeveen
Burgerweeshuis
Deventer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Compagnietheater
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Prinsentuin
Leeuwarden
14:15
Het Podium
Hoogeveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Compagnietheater
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Compagnietheater
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Diligentia
Den Haag
20:00
Effenaar
Eindhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
16:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Allicht
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Twentse Schouwburg
Enschede
Kursaal Oostende
Oostende
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Twentse Schouwburg
Enschede
C.C. Kadans
Wuustwezel
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
dinsdag 01 juni 2010
Guido Weijers - Axestos
Beatrix Theater, Utrecht
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
Cpunt Theater, Hoofddorp
woensdag 02 juni 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De kern, Wilrijk
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Night of Comedy - News of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hete vrede
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater de Stoep, Spijkenisse
Guido Weijers - Axestos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Freek de Jonge - Van A naar Z
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dolf Jansen - Altijd Verder
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
donderdag 03 juni 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Schouwburg Boom, Boom
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Het Perron, Amsterdam
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg Almere, Almere
Javier Guzman - Por Dios
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hete vrede
Theater de Schalm, Veldhoven
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - Axestos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Freek de Jonge - Van A naar Z
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dolf Jansen - Altijd Verder
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 04 juni 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Velinx, Tongeren
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jochen Otten - Belastend materiaal
Werftheater, Utrecht
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg Almere, Almere
Javier Guzman - Por Dios
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hete vrede
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - Axestos
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Comedytrain
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
zaterdag 05 juni 2010
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Chassé Theater, Breda
Paul Merton
ACU, Utrecht
19:45
Patrick Neumann
Het Podium, Hoogeveen
Night of Comedy - News of Comedy
Burgerweeshuis, Deventer
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jochen Otten - Belastend materiaal
Werftheater, Utrecht
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg Almere, Almere
Javier Guzman - Por Dios
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hete vrede
Markant Uden, Uden
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
Droog Brood
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
zondag 06 juni 2010
20:00
Wakker in de stad
Prinsentuin, Leeuwarden
14:15
Patrick Neumann
Het Podium, Hoogeveen
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Por Dios
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
maandag 07 juni 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Guido Weijers
AFAS Circustheater, Scheveningen
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
dinsdag 08 juni 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
woensdag 09 juni 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hete vrede
Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Eric van Sauers - Ridder
De Harmonie, Leeuwarden
22:00
Dolf Jansen - Uitslag
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 10 juni 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hete vrede
Parktheater, Eindhoven
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Eric van Sauers - Ridder
Leidse Schouwburg, Leiden
vrijdag 11 juni 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jörgen Raymann - Familyman
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hete vrede
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - Ridder
Diligentia, Den Haag
zaterdag 12 juni 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hete vrede
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - Ridder
Diligentia, Den Haag
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
zondag 13 juni 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Dolf Jansen: Altijd Verder
Theater de Purmaryn, Purmerend
16:00
Dolf Jansen
Theater de Purmaryn, Purmerend
maandag 14 juni 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Buiten Bereik / Binnenste Buiten
Allicht, Nijmegen
dinsdag 15 juni 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - Axestos
Twentse Schouwburg, Enschede
woensdag 16 juni 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Kursaal Oostende, Oostende
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - Axestos
Twentse Schouwburg, Enschede
donderdag 17 juni 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Kadans, Wuustwezel
20:00
Vincent Geers - Onder Controle
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam