Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater PePijn
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Hasselbak
Eemnes
Theater De Kolk
Assen
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Flint
Amersfoort
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:15
BaronTheater
Opende
DeLaMar
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
G.C. 't Blikveld
Bonheiden
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Witte Theater
IJmuiden
Theater Dakota
Den Haag
21:00
Corneel
Lelystad
Theater De Kik
Elst
Posttheater
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Lampegiet
Veenendaal
DeLaMar
Amsterdam
Spant!
Bussum
CulturA & Zo
Nootdorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Rix
Deurne
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kampanje
Den Helder
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Musiater
Zevenaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Maagd
Bergen op Zoom
Kumulustheater
Maastricht
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan de Schie
Schiedam
SuperMarkt
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Berchem
Berchem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Maagd
Bergen op Zoom
De Trukendoos
Harelbeke
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Veste
Delft
C.C. Kadans
Wuustwezel
Theater De Muzeval
Emmen
Theater Idea
Soest
Theater de Mythe
Goes
Theater de Kampanje
Den Helder
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg de Lawei
Drachten
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Munttheater
Weert
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Fransche School Culemborg
Culemborg
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Diligentia
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
Theater Zuidplein
Rotterdam
zaterdag 17 november 2012
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Afijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Carolien Borgers - Happy End
Podium Mozaiek, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Ministers - Voor de mooiste...
Theater de Hasselbak, Eemnes
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Kolk, Assen
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Flint, Amersfoort
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
BaronTheater, Opende
Jandino Asporaat - De Revue
DeLaMar, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Posthuis Theater, Heerenveen
Joost van Hyfte - KOK
G.C. 't Blikveld, Bonheiden
Kamagurka - Sprook
Chassé Theater, Breda
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Martin Simek - Cartoonist / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Witte Theater, IJmuiden
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Dakota, Den Haag
21:00
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart - Matennaaiers
Corneel, Lelystad
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Theater De Kik, Elst
Op Sterk Water - Alfa
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Van nature
Theater Walhalla, Rotterdam
Poolvogel - Poolvogel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Theater Zinin, Nijverdal
Speelman & Speelman - Optimisten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Thijs Maas - Concert
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 18 november 2012
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jandino Asporaat - De Revue
DeLaMar, Amsterdam
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Spant!, Bussum
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
CulturA & Zo, Nootdorp
maandag 19 november 2012
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Rix, Deurne
dinsdag 20 november 2012
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan de Schie, Schiedam
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Theater de Kampanje, Den Helder
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Goudse Schouwburg, Gouda
Eric Koller - Fire in the hole
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Electropis
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jandino Asporaat - De Revue
Het Musiater, Zevenaar
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Maagd, Bergen op Zoom
Yora Rienstra - We maken er wat van
Kumulustheater, Maastricht
Youp van 't Hek - Wigwam
Het Kielzog, Hoogezand
woensdag 21 november 2012
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ali B - Ali geeft antwoord
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Kleijweg / Kristel Zweers / Sharda Dewie
SuperMarkt, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Leidse Schouwburg, Leiden
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Els de Schepper - Niet geschikt als moeder
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Diligentia, Den Haag
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jandino Asporaat - De Revue
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater PePijn, Den Haag
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Berchem, Berchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Lindenberg Theater, Nijmegen
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2012!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Maagd, Bergen op Zoom
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Trukendoos, Harelbeke
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Koornbeurs, Franeker
donderdag 22 november 2012
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Veste, Delft
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Kadans, Wuustwezel
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater De Muzeval, Emmen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater Idea, Soest
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Mythe, Goes
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Leidse Schouwburg, Leiden
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Stoep, Spijkenisse
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon - Electropis
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Speeldoos, Baarn
Kamagurka - Sprook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Munttheater, Weert
20:15
Mark van de Veerdonk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Max van den Burg - Schlemiel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Fransche School Culemborg, Culemborg
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ruben Nicolai - Little friday
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Junushoff Theater, Wageningen
Schudden - We vieren het maar
Het Klooster, Woerden
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Zuidplein, Rotterdam