Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
DeLaMar
Amsterdam
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Willem
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Wilminktheater
Enschede
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Schuur
Haarlem
Cultura
Ede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Oosterpoort
Groningen
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Deurne
Deurne
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ins Blau
Leiden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater De Veste
Delft
Orpheus
Apeldoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
00:00
Parktheater
Eindhoven
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Chassé Theater
Breda
C-Mine
Genk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schuur
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Willem
Papendrecht
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Posttheater
Arnhem
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Maagd
Bergen op Zoom
ATLAS Theater
Emmen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
C.C. Stroud
Putten
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Muze
Noordwijk
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Veste
Delft
De Spil
Roeselare
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Storm
Winterswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Musis
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kappen
Haaksbergen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater 't Speelhuis
Helmond
zaterdag 26 januari 2019
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
William Boeva - Reset
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
zondag 27 januari 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Maartje & Kine - Vibrato
De Kleine Willem, Enschede
maandag 28 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 29 januari 2019
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
woensdag 30 januari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Arie & Silvester - Wie?!
Wilminktheater, Enschede
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Lampegiet, Veenendaal
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Leest, Waalwijk
Freek de Jonge - De Suppoost
Zaantheater, Zaandam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
Henry van Loon - Onze Henry
Cultura, Ede
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Deurne, Deurne
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kiki Schippers - Waar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater PePijn, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Theater Ins Blau, Leiden
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
donderdag 31 januari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Comedy Night 31 jan
Podium Victorie, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Het leven an sich
Theater aan de Schie, Schiedam
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Chassé Theater, Breda
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C-Mine, Genk
20:00
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
20:30
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kom, Nieuwegein
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Willem, Papendrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Posttheater, Arnhem
Kiki Schippers - Waar
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Louise Korthals - Alles is er
De Maagd, Bergen op Zoom
Maartje & Kine - Vibrato
ATLAS Theater, Emmen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Matroesjka - Brainwash
C.C. Stroud, Putten
20:00
Merel Baldé / Tim Teunissen - Two Shows One Gig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
Oeloek - Droeftoeters
De Muze, Noordwijk
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Boerderij, Huizen
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Spil, Roeselare
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schaffelaartheater, Barneveld
René van Meurs - Ik beloof niks
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Roué Verveer
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Musis, Arnhem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Diligentia, Den Haag
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kappen, Haaksbergen
Thomas Acda - Motel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater 't Speelhuis, Helmond