Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Tuin
Leusden
Markant Uden
Uden
Scheldetheater
Terneuzen
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Theater aan de Schie
Schiedam
Diligentia
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Griffioen
Amstelveen
Werftheater
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Willem
Papendrecht
G.C. De Wildeman
Herent
Chassé Theater
Breda
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Venray
Venray
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Singer Theater
Laren
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
van Beresteyn
Veendam
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater Dakota
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Agnietenhof
Tiel
Wilminktheater
Enschede
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Kennemer Theater
Beverwijk
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Zinin
Nijverdal
Het Klooster
Woerden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadshoftheater Vianen
Vianen
C-Mine
Genk
Theater aan de Schie
Schiedam
Diligentia
Den Haag
C.C. De tippe
Vledder
De Eendracht
Gemert
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cultura
Ede
Theater De Boerderij
Huizen
Theater 't Pand
Gorinchem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Jan van Besouw
Goirle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Ludens
Voorburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Spant!
Bussum
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Purmaryn
Purmerend
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Klif
Nijmegen
Theater Concordia
Haastrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Bellevue
Amsterdam
Swanla Theater
Zevenhuizen
C.C. Myllesweerd
Mill
C-Mine
Genk
Theater De Omval
Diemen
donderdag 02 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Tuin, Leusden
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Markant Uden, Uden
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Bij Robert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Debby Petter - De liefde voorbij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Enge Buren - BASTA!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Flip Noorman - Love it!
Werftheater, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater De Willem, Papendrecht
Javier Guzman - Guzmán
G.C. De Wildeman, Herent
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Souvenirs
Schaffelaartheater, Barneveld
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Venray, Venray
Kommil Foo - Oogst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lebbis - De Ervaring
Singer Theater, Laren
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
van Beresteyn, Veendam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Enck, Oirschot
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Dakota, Den Haag
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Plien & Bianca - En nu dan?
Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Trigger
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Lochem, Lochem
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sanne Wallis de Vries - Kom
Agnietenhof, Tiel
Sara Kroos - Verte
Wilminktheater, Enschede
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
The Silent Comedy
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Domijnen, Sittard
Ton Kas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Zinin, Nijverdal
vrijdag 03 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Klooster, Woerden
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De tippe, Vledder
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Eendracht, Gemert
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Fransse Eijkel - Subtropique
Cultura, Ede
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
Eva Crutzen - Try Out
Theater 't Pand, Gorinchem
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Jan van Besouw, Goirle
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Guzmán
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Schoten, Schoten
Lebbis - De Ervaring
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Maartje & Kine - Hoge Noot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Ludens, Voorburg
Marco Lopes - Wees blij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agnietenhof, Tiel
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Spant!, Bussum
Oldenhermanns - Unsexed
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Kampanje, Den Helder
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Odeon, Zwolle
Rundfunk - Todesangstschrei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sara Kroos - Verte
Zaantheater, Zaandam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Klif, Nijmegen
zaterdag 04 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Concordia, Haastrecht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Anuar - EERLIJK
Swanla Theater, Zevenhuizen
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
C.C. Myllesweerd, Mill
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen