Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:30
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Theater Floralis
Lisse
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Junushoff Theater
Wageningen
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Melkweg
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Deventer Schouwburg
Deventer
Posttheater
Arnhem
C.C 't Schaliken
Herentals
De Meenthe
Steenwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Kampanje
Den Helder
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cultura
Ede
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Den heuvel
Alphen
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Ludens
Voorburg
zondag 03 november 2019
14:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
Bill Bailey
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 04 november 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Floralis, Lisse
20:00
Bill Bailey
La Madeleine, Brussel
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 05 november 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Verte
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parktheater, Eindhoven
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Hehobros
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 06 november 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
De Patrizanen - Het leven an sich
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Junushoff Theater, Wageningen
Lebbis - De Ervaring
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Nieuwe Kolk, Assen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniel Sloss
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ton Kas Best of… Ton Kas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Munttheater, Weert
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
De Domijnen, Sittard
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater De Omval, Diemen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 07 november 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Venray, Venray
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Kirsten van Teijn - NOBEL
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Deventer Schouwburg, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C 't Schaliken, Herentals
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Meenthe, Steenwijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
De Lama's
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Yora Rienstra - UP
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Guido Spek - Geloof niet alles wat op internet staat
Cultura, Ede
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Hoftheater, Raalte
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Idea, Soest
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Hehobros
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koningshof, Maassluis
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Anne Neuteboom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Den heuvel, Alphen
vrijdag 08 november 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Verte
Theater Aan de Slinger, Houten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Ludens, Voorburg