Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Leidse Schouwburg
Leiden
16:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Perron-3
Rosmalen
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Singer Theater
Laren
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
OC 't Waaigat
Zwijndrecht
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
Chassé Theater
Breda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zinin
Nijverdal
Theater PePijn
Den Haag
Theater Idea
Soest
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Podium Mozaiek
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Mainstage
's-Hertogenbosch
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Chassé Theater
Breda
zondag 13 december 2020
19:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Leidse Schouwburg, Leiden
16:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Leidse Schouwburg, Leiden
Man, man, man, de Podcast
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 14 december 2020
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 15 december 2020
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Zaantheater, Zaandam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Theater de Schalm, Veldhoven
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
William Boeva - B30VA
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ronald Snijders - Een avond met mij
Perron-3, Rosmalen
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Heel
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Flint, Amersfoort
woensdag 16 december 2020
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Zaantheater, Zaandam
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Murth Mossel - Tot op dat moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
Murth Mossel - Tot op dat moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater PePijn, Den Haag
Johan Goossens - In het beste geval
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Johan Goossens - In het beste geval
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater De Willem, Papendrecht
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater De Willem, Papendrecht
Cabarestafette
Theater De Veste, Delft
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater De Storm, Winterswijk
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater de Spiegel, Zwolle
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater de Spiegel, Zwolle
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Theater De Leest, Waalwijk
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
155 (éénvijfvijf) - Stuk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Singer Theater, Laren
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Clara Zoerbier - KrismesDreume
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
Clara Zoerbier - KrismesDreume
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
William Boeva - B30VA
OC 't Waaigat, Zwijndrecht
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Leidse Schouwburg, Leiden
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Meenthe, Steenwijk
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Meenthe, Steenwijk
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Cultura, Ede
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
donderdag 17 december 2020
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Un, Dos, Stress
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater Zinin, Nijverdal
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater PePijn, Den Haag
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Idea, Soest
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater Hof 88, Almelo
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Purmaryn, Purmerend
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Grof geschud - lijmen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jandino - Opgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jandino - Opgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Cuijk, Cuijk
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Taboe! - Nesim El Ahmadi
Podium Mozaiek, Amsterdam
Nesim - TaBoe!
Podium Mozaiek, Amsterdam
Nesim El Ahmadi - TaBoe!
Podium Mozaiek, Amsterdam
Clara Zoerbier - KrismesDreume
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
Clara Zoerbier - KrismesDreume
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Markant Uden, Uden
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Fabian Franciscus - Kleine wereld
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ronald Snijders - Een avond met mij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Kleine Komedie, Amsterdam
Murth Mossel - Tot op dat moment
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda