Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
C.C. De Brouckere
Torhout
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Werftheater
Utrecht
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Musis
Arnhem
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Spant!
Bussum
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Tivoli
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Achterom
Hilversum
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater De Regentes
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Posttheater
Arnhem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater De Kik
Elst
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Markant Uden
Uden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater PePijn
Den Haag
zaterdag 12 mei 2012
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
C.C. De Brouckere, Torhout
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
Erik van Muiswinkel
Flint, Amersfoort
20:00
Eric Koller - Nieuw programma
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Eric Koller
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Enge Buren - Reuring
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Comedytrain: Kees van Amstel + René van Meurs
Effenaar, Eindhoven
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Munttheater, Weert
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Werftheater, Utrecht
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Werftheater, Utrecht
Arie Koomen / Edo Brunner
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Acda en de Munnik - 't Heerst
Musis, Arnhem
zondag 13 mei 2012
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Spant!, Bussum
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. De Werft, Geel
20:00
Kommil Foo
C.C. De Werft, Geel
maandag 14 mei 2012
20:00
Vis à Vis - HaRT
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Chassé Theater, Breda
dinsdag 15 mei 2012
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater de Mythe, Goes
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jörgen Raymann
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater De Veste, Delft
20:00
Enge Buren - Reuring
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
woensdag 16 mei 2012
20:00
Vis à Vis - HaRT
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Theater De Omval, Diemen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater de Mythe, Goes
20:30
Stand-Up Club
Tivoli, Utrecht
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
De Maaspoort, Venlo
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Zaantheater, Zaandam
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Kristel Zweers - Puur
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater De Veste, Delft
20:00
Ellen Dikker - Fjord
Chassé Theater, Breda
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Posttheater, Arnhem
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Comedytrain
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Flint, Amersfoort
donderdag 17 mei 2012
20:00
Vis à Vis - HaRT
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Theater Achterom, Hilversum
21:00
Stand-Up Club
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Theater De Regentes, Den Haag
20:00
Kristel Zweers - Puur
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
DeLaMar, Amsterdam
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 18 mei 2012
20:00
Vis à Vis - HaRT
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Werftheater, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Chassé Theater, Breda
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Posttheater, Arnhem
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Flint, Amersfoort
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Meervaart, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Theater De Kik, Elst
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Jörgen Raymann
Markant Uden, Uden
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater PePijn, Den Haag