Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
C.C. Zundert
Zundert
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Corso
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Heineken Music Hall
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
Het Kruithuis
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Zundert
Zundert
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Chassé Theater
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Poorterij
Zaltbommel
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Muze
Noordwijk
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Blankenberge
Blankenberge
20:00
Prismare
Enschede
Het Kruithuis
Groningen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Veste
Delft
Prismare
Enschede
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Den Herd
Bladel
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Veste
Delft
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Ogterop
Meppel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Amicitia Theater
Sneek
Het Klooster
Nuenen
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
CK Theater
Roermond
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
MC Theater
Amsterdam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Harmonie
Leeuwarden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater Zuidplein
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
De Warande
Turnhout
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Casino Beringen
Beringen
Agnietenhof
Tiel
De Toegift
Den Hoorn
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
dinsdag 23 april 2013
Ellen Dikker - Horten en stoten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Jandino Asporaat - De Revue
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Najib Amhali
Corso, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Russell Peters
Heineken Music Hall, Amsterdam
Sabine Beens - Ça bien!
Deventer Schouwburg, Deventer
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
woensdag 24 april 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Agnew - Interesting times
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Aries Spears
Meervaart, Amsterdam
Arno van der Heyden - Zo
Het Kruithuis, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Javier Guzman
Chassé Theater, Breda
Jeroen Leenders - Geen idee
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Lennaert Maes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Poorterij, Zaltbommel
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Muze, Noordwijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Agnietenhof, Tiel
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ruben Nicolai - Little friday
Flint, Amersfoort
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Posttheater, Arnhem
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
donderdag 25 april 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Blankenberge, Blankenberge
20:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Prismare, Enschede
Arno van der Heyden - Zo
Het Kruithuis, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Kampanje, Den Helder
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater De Veste, Delft
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater de Speeldoos, Baarn
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - V
C.C. Den Herd, Bladel
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Electropis
Theater De Veste, Delft
Howard Komproe: LULverhalen
Theater de Schalm, Veldhoven
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jeroen Leenders - Geen idee
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Karin Bloemen - Witte nar
Amicitia Theater, Sneek
Karin Bruers - Waar was ik?
Het Klooster, Nuenen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Boerderij, Huizen
Max van den Burg - Schlemiel
Deventer Schouwburg, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Almere, Almere
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
CK Theater, Roermond
Op Sterk Water - Alfa
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Van nature
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Rayen Panday
MC Theater, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ruben Nicolai - Little friday
De Harmonie, Leeuwarden
Schudden - We vieren het maar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Zuidplein, Rotterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Diligentia, Den Haag
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Warande, Turnhout
vrijdag 26 april 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Alex Agnew - Interesting times
Casino Beringen, Beringen
Ashton Brothers - Treasures
Agnietenhof, Tiel
Berry Lussenburg - Verwhard
De Toegift, Den Hoorn
21:00
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
De Grote Improvisatieshow
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
De Meenthe, Steenwijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Leidse Schouwburg, Leiden