Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schuur
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Corso
Rotterdam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Zundert
Zundert
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Het Kruithuis
Groningen
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
De Poorterij
Zaltbommel
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Prismare
Enschede
Prismare
Enschede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
MC Theater
Amsterdam
Het Kruithuis
Groningen
Het Klooster
Nuenen
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Warande
Turnhout
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
CK Theater
Roermond
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Blankenberge
Blankenberge
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Amicitia Theater
Sneek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
dinsdag 23 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schuur, Haarlem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Russell Peters
Heineken Music Hall, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Fulcotheater, IJsselstein
Sabine Beens - Ça bien!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Oosterpoort, Groningen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali
Corso, Rotterdam
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Jandino Asporaat - De Revue
Agora Theater Lelystad, Lelystad
woensdag 24 april 2013
Katinka Polderman
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jeroen Leenders - Geen idee
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Agnew - Interesting times
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Lennaert Maes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Posttheater, Arnhem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Aries Spears
Meervaart, Amsterdam
Arno van der Heyden - Zo
Het Kruithuis, Groningen
Ruben Nicolai - Little friday
Flint, Amersfoort
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Poorterij, Zaltbommel
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Muze, Noordwijk
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Meenthe, Steenwijk
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Javier Guzman
Chassé Theater, Breda
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Acda en de Munnik - 't Heerst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Agnietenhof, Tiel
donderdag 25 april 2013
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Zuidplein, Rotterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Derks - Van nature
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Electropis
Theater De Veste, Delft
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater de Speeldoos, Baarn
Howard Komproe: LULverhalen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Boerderij, Huizen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg Ogterop, Meppel
Op Sterk Water - Alfa
Schouwburg Lochem, Lochem
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Prismare, Enschede
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
Schudden - We vieren het maar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rayen Panday
MC Theater, Amsterdam
Arno van der Heyden - Zo
Het Kruithuis, Groningen
Karin Bruers - Waar was ik?
Het Klooster, Nuenen
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Diligentia, Den Haag
Max van den Burg - Schlemiel
Deventer Schouwburg, Deventer
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Warande, Turnhout
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ruben Nicolai - Little friday
De Harmonie, Leeuwarden
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
CK Theater, Roermond
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Guido Weijers - V
C.C. Den Herd, Bladel
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Blankenberge, Blankenberge
Jeroen Leenders - Geen idee
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Karin Bloemen - Witte nar
Amicitia Theater, Sneek
vrijdag 26 april 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Electropis
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
De Grote Improvisatieshow
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater Walhalla, Rotterdam
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater de Spiegel, Zwolle
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Lampegiet, Veenendaal