Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fransche School Culemborg
Culemborg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Toomler Theater
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. De Pas
Heesch
20:15
De Cultuurwerf
Vlissingen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Hoftheater
Raalte
Het Klooster
Nuenen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
HAN Campustheater
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Meerpaal
Dronten
Veluvine
Nunspeet
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Musis
Arnhem
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Willem
Papendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Almere
Almere
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Theater Hof 88
Almelo
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Capitole
Gent
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Kolk
Assen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Molenberg
Delfzijl
zaterdag 13 april 2013
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Fransche School Culemborg, Culemborg
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Junushoff Theater, Wageningen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
zondag 14 april 2013
Het Hoogste Woord
Toomler Theater, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
maandag 15 april 2013
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 16 april 2013
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Guido Weijers - V
Theater De Omval, Diemen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Prei met mij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Plien en Bianca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Maaspoort, Venlo
Youp van 't Hek
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 17 april 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Venray, Venray
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ellen Dikker - Horten en stoten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - V
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Howard Komproe: LULverhalen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jeroen Leenders - Geen idee
Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Witte nar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Max van den Burg - Schlemiel
Diligentia, Den Haag
20:30
Mylène d'Anjou /Hufterproof
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Harmonie, Leeuwarden
Ruben Nicolai - Little friday
Theater De Leest, Waalwijk
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Thijs Kemperink
Vorstin, Hilversum
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 18 april 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Carolien Borgers - Happy End
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
De Cultuurwerf, Vlissingen
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - V
Fransche School Culemborg, Culemborg
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Howard Komproe: LULverhalen
Hoftheater, Raalte
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Klooster, Nuenen
Karin Bloemen - Witte nar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leon van der Zanden - Rebel
HAN Campustheater, Nijmegen
Max van den Burg - Schlemiel
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
De Meerpaal, Dronten
Pieter Derks - Van nature
Veluvine, Nunspeet
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Deventer Schouwburg, Deventer
Richard Groenendijk - Alle dagen
Musis, Arnhem
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ruben Nicolai - Little friday
Theater De Willem, Papendrecht
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Almere, Almere
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Oosterpoort, Groningen
21:00
The Stand Up Club
Theater Walhalla, Rotterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Hof 88, Almelo
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 19 april 2013
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Arno van der Heyden - Zo.
Theater De Kolk, Assen
Ashton Brothers - Treasures
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Camerettten - Finaletournee
Fidei et Arti, Oudenbosch
Carolien Borgers - Happy End
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Molenberg, Delfzijl