Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Reehorst
Ede
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schaffelaartheater
Barneveld
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
14:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Kursaal Oostende
Oostende
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Mythe
Goes
Het Klooster
Nuenen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Schuurkerk
Maassluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Reggehof
Goor
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agnietenhof
Tiel
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater de Mythe
Goes
20:15
C.C. De Werft
Geel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Theater Idea
Soest
Schouwburg Venray
Venray
De Kattendans
Bergeijk
Theater Dongepark
Dongen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Colosseum Dokkum
Dokkum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posttheater
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
C.C. De Pas
Heesch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Dok6
Panningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Cromwiel
Steenbergen
Agnietenhof
Tiel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Cultura
Ede
Koningstheater
's-Hertogenbosch
C.C. Achterolmen
Maaseik
Theater Kerkrade
Kerkrade
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
zaterdag 21 november 2009
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Reehorst, Ede
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Theater 't Speelhuis, Helmond
zondag 22 november 2009
Freek de Jonge
Schaffelaartheater, Barneveld
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
14:00
Seth Gaaikema
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Theo Maassen - Zonder Pardon
Kursaal Oostende, Oostende
maandag 23 november 2009
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Parktheater, Eindhoven
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Schuurkerk, Maassluis
dinsdag 24 november 2009
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Dedication
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Freek de Jonge
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Jan Jaap van der Wal - Lekker hard lachen met olie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Parktheater, Eindhoven
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Fransche School Culemborg, Culemborg
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater de Mythe, Goes
Leon van der Zanden - Cola
Het Klooster, Nuenen
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Schuurkerk, Maassluis
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sex & drugs & Hoog Barok
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Tineke Schouten - Posi-tien
De Harmonie, Leeuwarden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Reggehof, Goor
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Zaantheater, Zaandam
woensdag 25 november 2009
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Agnietenhof, Tiel
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Maaspoort, Venlo
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Parktheater, Eindhoven
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Posttheater, Arnhem
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater de Mythe, Goes
20:15
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
C.C. De Werft, Geel
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Mans Genoeg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Lochem, Lochem
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Theo Maassen - Zonder Pardon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Parktheater, Eindhoven
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Chassé Theater, Breda
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
donderdag 26 november 2009
20:00
Arie Koomen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Bas Marée & Johan Hoogeboom / Roemer van der Steeg
C.C. Zundert, Zundert
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Daniel Arends - Geen excuses
Theater Idea, Soest
Dolf Jansen - Altijd Verder
Schouwburg Venray, Venray
Droog Brood - Een Frisse Wind
De Kattendans, Bergeijk
Eric van Sauers - Ridder
Theater Dongepark, Dongen
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge
Colosseum Dokkum, Dokkum
Hans Teeuwen Zingt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hete vrede
Posttheater, Arnhem
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Por Dios
Theaterhotel Almelo, Almelo
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Diligentia, Den Haag
20:30
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
MIDI Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Voor De Grap
C.C. De Pas, Heesch
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Onno Innemee - De Spooktrein
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Goedemondt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Mans Genoeg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Schudden - Ruis
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Dok6, Panningen
Theo Maassen - Zonder Pardon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Chassé Theater, Breda
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
vrijdag 27 november 2009
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
20:15
cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dedication
C.C. Den Herd, Bladel
Een Avondje Bergkamp
C.C. Cromwiel, Steenbergen
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Agnietenhof, Tiel
Jandino Asporaat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Por Dios
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jörgen Raymann - Familyman
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Cultura, Ede
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Kristel Zweers - Ruig
C.C. Achterolmen, Maaseik
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater Kerkrade, Kerkrade
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Leon van der Zanden - Cola
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Micha Wertheim - Voor De Grap
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Onno Innemee - De Spooktrein
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schiller Theater Place Royal, Utrecht