Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Thalia Theater
IJmuiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Victorie
Alkmaar
20:00
Amstelborgh
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Het Veur Theater
Leidschendam
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Posttheater
Arnhem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
M-Lab
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
De Weijer
Boxmeer
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Almere
Almere
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Bellevue
Amsterdam
17:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. Deurne
Deurne
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Achterom
Hilversum
Witte Theater
IJmuiden
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Theater Walhalla
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
zaterdag 04 september 2010
20:30
Soundos / Ygor
Werftheater, Utrecht
20:30
Kees Torn
Theater PePijn, Den Haag
zondag 05 september 2010
21:00
Huub Stapel
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
woensdag 08 september 2010
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Thalia Theater, IJmuiden
donderdag 09 september 2010
20:15
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lebbis
Theater de Tobbe, Voorburg
vrijdag 10 september 2010
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Werftheater, Utrecht
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 11 september 2010
20:00
Jasper Valstar / Lambert-Jan Koops / Patrick Meije
Effenaar, Eindhoven
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Werftheater, Utrecht
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater PePijn, Den Haag
zondag 12 september 2010
Harry Glotzbach - El Niño
Victorie, Alkmaar
maandag 13 september 2010
20:00
Pablo Francisco
Amstelborgh, Amsterdam
dinsdag 14 september 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 15 september 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Brokstukken
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 16 september 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Het Veur Theater, Leidschendam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Brokstukken
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 17 september 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Night of Comedy - News of Comedy
Posttheater, Arnhem
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Kees Torn
Werftheater, Utrecht
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Erris van Ginkel
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 18 september 2010
20:00
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Kees Torn
Werftheater, Utrecht
20:30
Jeroen Leenders
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 21 september 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 22 september 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Eric van Sauers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Jandino Asporaat
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 23 september 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
M-Lab, Amsterdam
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Jan Jaap van der Wal & Rosa Ensemble - De kellner
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Eric van Sauers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Max Douw
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Tobbe, Voorburg
vrijdag 24 september 2010
Joep Onderdelinden - Nat
De Weijer, Boxmeer
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Harry Glotzbach - El Niño
Schouwburg Almere, Almere
Alex Agnew - More Human Than Human
Posttheater, Arnhem
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Kristel Zweers - Ruig
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper
Theater De Veste, Delft
20:15
Night of Comedy - News of Comedy
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Niet Schieten!
Werftheater, Utrecht
20:30
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 25 september 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Het Veur Theater, Leidschendam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Kunstgreep, Oostzaan
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater Bellevue, Amsterdam
17:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Kamps En Kamps
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Veldhuis & Kemper
Theater De Veste, Delft
20:15
Leon van der Zanden
Diligentia, Den Haag
20:15
A Night of Comedy
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Niet Schieten!
Werftheater, Utrecht
20:30
Roy Aernouts
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 28 september 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Omval, Diemen
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 29 september 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
C.C. Deurne, Deurne
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Guido Weijers
Theater De Veste, Delft
20:15
Op Sterk Water
Diligentia, Den Haag
20:30
Silvester
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 30 september 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Achterom, Hilversum
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Witte Theater, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Guido Weijers
Theater De Veste, Delft
20:30
Silvester
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Harry Glotzbach - El Niño
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Pieter Derks
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
vrijdag 01 oktober 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Fransche School Culemborg, Culemborg
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater Walhalla, Rotterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Posttheater, Arnhem
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ronald Smink
So What!, Gouda
20:00
Sara Kroos
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Veldhuis & Kemper
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Concours om de Wim Sonneveldprijs 2010 Finalistent
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Vincent Bijlo
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Niet Schieten!
Theater PePijn, Den Haag