Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:30
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Chassé Theater
Breda
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
AFAS Circustheater
Scheveningen
Schouwburg Venray
Venray
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Chassé Theater
Breda
Theater de Spiegel
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
De Weijer
Boxmeer
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater De Veste
Delft
Munttheater
Weert
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Dorpstheater Wormer
Wormer
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Philharmonie Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
De Weijer
Boxmeer
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Weijer
Boxmeer
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
zondag 26 april 2009
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
20:15
Hans Teeuwen Zingt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Ernst van der Pasch
De Kleine Komedie, Amsterdam
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 27 april 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:30
Renee van Bavel
Melkweg, Amsterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
20:15
Ernst van der Pasch
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
dinsdag 28 april 2009
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Leidse Schouwburg, Leiden
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
Pieter Derks - Waan
Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Voor De Grap
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Nikè
Wilminktheater, Enschede
20:30
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Theater de Bussel, Oosterhout
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Spiegel, Zwolle
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Cabarestafette
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
woensdag 29 april 2009
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Veste, Delft
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Kommil Foo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Spiegel, Zwolle
Herman Finkers - Na de pauze
Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - AXESTOS
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Anuar - Ongeremd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Acda en de Munnik - Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
donderdag 30 april 2009
Kommil Foo
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Herman Finkers - Na De Pauze
Parktheater, Eindhoven
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 01 mei 2009
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Scheldetheater, Terneuzen
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Silvester Zwaneveld
Agnietenhof, Tiel
20:00
Ruben Nicolai, Tijl Beckand & Ruben van der Meer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Waan
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Leest, Waalwijk
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Lenette van Dongen - Nikè
Zaantheater, Zaandam
Kommil Foo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - Buena Vista
Munttheater, Weert
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - Axestos
Theater de Bussel, Oosterhout
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Dorpstheater Wormer, Wormer
Claudia de Breij - iClaudia
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brokstukken - Rode Dwerg
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Anuar - Ongeremd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 02 mei 2009
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Theo van den Oever
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Silvester Zwaneveld
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Waan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Los
Parktheater, Eindhoven
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Lenette van Dongen - Nikè
Zaantheater, Zaandam
20:00
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kommil Foo
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - Buena Vista
Posttheater, Arnhem
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - Axestos
Theater de Bussel, Oosterhout
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Het Veur Theater, Leidschendam
Brokstukken - Rode Dwerg
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 03 mei 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Kommil Foo
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Budget Jongerendag
Chassé Theater, Breda
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht