Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
SplotsZ
Roelofarendsveen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Parkgebouw
Rijssen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Jan van Besouw
Goirle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Goudse Schouwburg
Gouda
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Velinx
Tongeren
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Deurne
Deurne
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
Agnietenhof
Tiel
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Ludens
Voorburg
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spant!
Bussum
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Posttheater
Arnhem
Podium Neede
Neede
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
MFC Velemansdroom
Tjuchem
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kulturhus Holten
Holten
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Gigant
Apeldoorn
Fulcotheater
IJsselstein
Fulcotheater
IJsselstein
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
DiamantTheater
Den Haag
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
vrijdag 18 januari 2019
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Omval, Diemen
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater De Musketon, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kampanje, Den Helder
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Concordia, Haastrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Aan de Slinger, Houten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater 't Pand, Gorinchem
Freek de Jonge - De Suppoost
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
SplotsZ, Roelofarendsveen
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Venray, Venray
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schouwburg Lochem, Lochem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Het Park, Hoorn
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Enck, Oirschot
Yentl en de Boer - Magie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posthuis Theater, Heerenveen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
20:00
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Jan van Besouw, Goirle
Henry van Loon - Onze Henry
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Alex Ploeg Ultimatum
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Theo Maassen - Situatie gewijzigd
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Velinx, Tongeren
Matroesjka - Brainwash
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Meenthe, Steenwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Deurne, Deurne
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Arie & Silvester - Wie?!
ATLAS Theater, Emmen
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 19 januari 2019
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jochen Otten - Troosten
Theater Ludens, Voorburg
Patrick Laureij
Theater Gooiland, Hilversum
Matroesjka - Brainwash
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Tuin, Leusden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lievekamp, Oss
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Carrousel, Ommen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Murth Mossel - Pauwer
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Spant!, Bussum
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Alex Ploeg Ultimatum
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
Podium Neede, Neede
Henry van Loon - Onze Henry
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
Arno van der Heyden - Heksenjacht
MFC Velemansdroom, Tjuchem
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jan Beuving - Rotatie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Thijs Kemperink - Bonje
Kulturhus Holten, Holten
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefano Keizers - Erg Heel
Gigant, Apeldoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Fulcotheater, IJsselstein
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fulcotheater, IJsselstein
Johan Goossens - Vlam
Figi Theater, Zeist
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
DiamantTheater, Den Haag
16:00
Ernst Jansz
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam