Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Lochem
Lochem
De Velinx
Tongeren
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Walhalla
Rotterdam
Parkgebouw
Rijssen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Molenberg
Delfzijl
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
C.C. Deurne
Deurne
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
Gashouder
Dedemsvaart
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Jan van Besouw
Goirle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Omval
Diemen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Agnietenhof
Tiel
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
SplotsZ
Roelofarendsveen
Theater de Kampanje
Den Helder
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Grenedeer
Gronsveld
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Orpheus
Apeldoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Schakel
Gilze
Fulcotheater
IJsselstein
Kulturhus Holten
Holten
Theater Bouwkunde
Deventer
Cacaofabriek
Helmond
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Gigant
Apeldoorn
DiamantTheater
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Venray
Venray
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
De Maaspoort
Venlo
C.C. De Kei
Reusel
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Gooiland
Hilversum
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
De Meerpaal
Dronten
Podium Neede
Neede
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
De Vroone
Kapelle
Theater De Willem
Papendrecht
Spant!
Bussum
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
Figi Theater
Zeist
Theater Ludens
Voorburg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
vrijdag 18 januari 2019
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Rayen Panday - Fenomeen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schouwburg Lochem, Lochem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Velinx, Tongeren
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Aan de Slinger, Houten
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
Matroesjka - Brainwash
De Molenberg, Delfzijl
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater De Musketon, Utrecht
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Deurne, Deurne
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Posthuis Theater, Heerenveen
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Het Park, Hoorn
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Meenthe, Steenwijk
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Jan van Besouw, Goirle
Henry van Loon - Onze Henry
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Omval, Diemen
Freek de Jonge - De Suppoost
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater 't Pand, Gorinchem
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Enck, Oirschot
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
SplotsZ, Roelofarendsveen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kampanje, Den Helder
Arie & Silvester - Wie?!
ATLAS Theater, Emmen
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Venray, Venray
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kampanje, Den Helder
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater Grenedeer, Gronsveld
Alex Ploeg Ultimatum
Goudse Schouwburg, Gouda
zaterdag 19 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kom, Nieuwegein
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Bussel, Oosterhout
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Schakel, Gilze
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Fulcotheater, IJsselstein
Thijs Kemperink - Bonje
Kulturhus Holten, Holten
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Bouwkunde, Deventer
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Stefano Keizers - Erg Heel
Gigant, Apeldoorn
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
DiamantTheater, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Venray, Venray
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Maaspoort, Venlo
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
C.C. De Kei, Reusel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Kennemer Theater, Beverwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maagd, Bergen op Zoom
Patrick Laureij
Theater Gooiland, Hilversum
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Meerpaal, Dronten
Nathalie Baartman - Breek
Podium Neede, Neede
Murth Mossel - Pauwer
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Max van den Burg - Paasbest
De Vroone, Kapelle
Matroesjka - Brainwash
Theater De Willem, Papendrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Spant!, Bussum
20:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Louise Korthals - Alles is er
De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Lochem, Lochem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kunstgreep, Oostzaan
Johan Goossens - Vlam
Figi Theater, Zeist
Jochen Otten - Troosten
Theater Ludens, Voorburg
Jan Beuving - Rotatie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Walhalla, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Ernst Jansz
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam