Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
C.C. Deurne
Deurne
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
So What!
Gouda
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posttheater
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Klooster
Woerden
De Weijer
Boxmeer
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Vorstin
Hilversum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Molenberg
Delfzijl
Chassé Theater
Breda
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
De Poorterij
Zaltbommel
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Hoftheater
Raalte
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Molenberg
Delfzijl
C.C. De Bron
Groenlo
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Thalia Theater
IJmuiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Werftheater
Utrecht
Vorstin
Hilversum
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
woensdag 29 september 2010
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Op Sterk Water
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
C.C. Deurne, Deurne
donderdag 30 september 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Silvester
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Guido Weijers
Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Harry Glotzbach - El Niño
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Pieter Derks
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Kattendans, Bergeijk
vrijdag 01 oktober 2010
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Werftheater, Utrecht
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Niet Schieten!
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Schudden
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Ronald Smink
So What!, Gouda
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Veldhuis & Kemper
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:30
Vincent Bijlo
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Sara Kroos
Goudse Schouwburg, Gouda
Joep Onderdelinden - Nat
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Concours om de Wim Sonneveldprijs 2010 Finalistent
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
zaterdag 02 oktober 2010
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Werftheater, Utrecht
20:30
Niet Schieten!
Theater PePijn, Den Haag
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater de Spiegel, Zwolle
Claudia de Breij - Hete Vrede
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Weijer, Boxmeer
zondag 03 oktober 2010
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater Walhalla, Rotterdam
dinsdag 05 oktober 2010
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Schalm, Veldhoven
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater Bouwkunde, Deventer
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Yora Rienstra
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 06 oktober 2010
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Vorstin, Hilversum
20:30
André Manuel
Theater PePijn, Den Haag
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
Alex Agnew - More Human Than Human
Chassé Theater, Breda
20:30
Daniël Arends / Emilio Guzman
Boerderij, Zoetermeer
donderdag 07 oktober 2010
20:30
André Manuel
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Spiegel, Zwolle
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Boerderij, Huizen
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Roué Verveer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Night of Comedy - News of Comedy
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Poorterij, Zaltbommel
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
vrijdag 08 oktober 2010
20:30
Jorrit Rogaar / Max van den Burg
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Schudden met Noorderzon / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Poolvogel
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jeffrey Spalburg
Theater de Tobbe, Voorburg
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Leon van der Zanden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Vincent Bijlo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Joep Onderdelinden - Nat
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Schwalbe
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Hoftheater, Raalte
20:00
Annemarie Henselmans & Hanny Kroeze - Middelbare M
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
C.C. De Bron, Groenlo
zaterdag 09 oktober 2010
20:30
Jorrit Rogaar / Max van den Burg
Werftheater, Utrecht
20:30
Poolvogel
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sanne Wallis de Vries
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Joep Onderdelinden - NAT (try-out)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Kamps En Kamps
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Onder controle
Meervaart, Amsterdam
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Intgeniep - Gevoel voor humeur
C.C. De Pas, Heesch
maandag 11 oktober 2010
20:00
Youp van 't Hek
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
dinsdag 12 oktober 2010
20:30
Night of Comedy - News of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Afijn
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 13 oktober 2010
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Thalia Theater, IJmuiden
20:00
Kasper van Kooten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Veldhuis & Kemper
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Afijn
De Harmonie, Leeuwarden
donderdag 14 oktober 2010
20:30
André Manuel
Werftheater, Utrecht
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Vorstin, Hilversum
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag