Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
LAKtheater
Leiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Chassé Theater
Breda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Maaspoort
Venlo
21:30
Xinix
Nieuwendijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Meervaart
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Bussel
Oosterhout
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kampanje
Den Helder
Jan van Besouw
Goirle
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater De Kolk
Assen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Vita Nova
Middelstum
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Meervaart
Amsterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Poorterij
Zaltbommel
Meervaart
Amsterdam
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:15
Markant Uden
Uden
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Chassé Theater
Breda
Lindenberg Theater
Nijmegen
16:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Omval
Diemen
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
dinsdag 12 mei 2009
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal.. (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Leidse Schouwburg, Leiden
woensdag 13 mei 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Anuar - Ongeremd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Footloose
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
John Buijsman - BUK
LAKtheater, Leiden
Karin Bloemen - Overgang
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo
Schouwburg Het Park, Hoorn
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Nikè
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leon van der Zanden - Cola
C.C. De Pas, Heesch
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Purmaryn, Purmerend
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Leidse Schouwburg, Leiden
donderdag 14 mei 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Anuar - Ongeremd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ernst van der Pasch
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Footloose
Schouwburg de Lawei, Drachten
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
John Buijsman - BUK
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kees Torn - Einde Verhaal
Chassé Theater, Breda
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Op Sterk Water
Diligentia, Den Haag
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
Silvester Zwaneveld
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater Zuidplein, Rotterdam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg Ogterop, Meppel
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Vincent Geers - Overdaad
Theater De Leest, Waalwijk
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
vrijdag 15 mei 2009
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Boom Chicago
De Maaspoort, Venlo
21:30
Comedy Explosion
Xinix, Nieuwendijk
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Footloose
Schouwburg de Lawei, Drachten
Guido Weijers - AXESTOS
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jandino Asporaat - Buena Vista
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
John Buijsman - BUK
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Jörgen Raymann - Familyman
Goudse Schouwburg, Gouda
Kees Torn - Einde Verhaal
Chassé Theater, Breda
Kommil Foo
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Nikè
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Leon van der Zanden - Cola
S.C.C. De Ruchte, Someren
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater de Bussel, Oosterhout
Nathalie Baartman - Los
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater de Kampanje, Den Helder
Silvester Zwaneveld
Jan van Besouw, Goirle
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
De Schattelijn, Geertruidenberg
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Kolk, Assen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Wouter Deprez - Eelt
Vita Nova, Middelstum
zaterdag 16 mei 2009
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Agnietenhof, Tiel
20:30
Amar
Theater de Tobbe, Voorburg
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Meervaart, Amsterdam
21:00
De Tunes
Theater Walhalla, Rotterdam
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Javier Guzman - Por Dios
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Familyman
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
De Poorterij, Zaltbommel
Lenette van Dongen - Nikè
Meervaart, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:15
Margreet Dolman / Paul Haenen
Markant Uden, Uden
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Posttheater, Arnhem
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg Het Park, Hoorn
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Chassé Theater, Breda
zondag 17 mei 2009
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Lindenberg Theater, Nijmegen
16:00
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 18 mei 2009
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Karin Bloemen - Overgang
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Theo Maassen - Zonder Pardon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
dinsdag 19 mei 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Theater De Omval, Diemen
Footloose
Leidse Schouwburg, Leiden
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
John Buijsman - BUK
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht