Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
C.C. Zundert
Zundert
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Depot
Leuven
Het Trefpunt
Warmond
Ledeltheater
Oostburg
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
van Beresteyn
Veendam
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
19:00
C.C. Zundert
Zundert
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
Fidei et Arti
Oudenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Depot
Leuven
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
S.C.C. De Muzenval
Eersel
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Spant!
Bussum
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
21:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
14:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Muzeval
Emmen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Junushoff Theater
Wageningen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Lucent Danstheater
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Zaantheater
Zaandam
C.C. Guldenberg
Wevelgem
C.C. Kortrijk
Kortrijk
CK Theater
Roermond
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Kielzog
Hoogezand
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
vrijdag 26 februari 2010
19:00
Hé Cabaret & Theatergroep
C.C. Zundert, Zundert
Dedication
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Cultura, Ede
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Het Depot, Leuven
Speelman & Speelman - Thuis
Het Trefpunt, Warmond
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Ledeltheater, Oostburg
Micha Wertheim - Voor De Grap
Posthuis Theater, Heerenveen
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Acda en de Munnik
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg de Lawei, Drachten
Hete vrede
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Javier Guzman - Por Dios
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - Axestos
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Theater De Storm, Winterswijk
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
van Beresteyn, Veendam
zaterdag 27 februari 2010
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
19:00
Hé Cabaret & Theatergroep
C.C. Zundert, Zundert
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
De Harmonie, Leeuwarden
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Fidei et Arti, Oudenbosch
Hete vrede
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Agnew - More Human Than Human
Het Depot, Leuven
Micha Wertheim - Voor De Grap
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Acda en de Munnik - ODE
Orpheus, Apeldoorn
Acda en de Munnik
Orpheus, Apeldoorn
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Speelman & Speelman - Thuis
S.C.C. De Muzenval, Eersel
Dedication
S.C.C. De Ruchte, Someren
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Por Dios
Spant!, Bussum
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Theater de Bussel, Oosterhout
Guido Weijers - Axestos
Theater De Lievekamp, Oss
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Theater De Storm, Winterswijk
21:00
Nacht van Cabaret
Theater De Veste, Delft
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Daniel Arends - Geen excuses
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 28 februari 2010
15:00
Jan Jaap van der Wal / Jeffrey Spalburg / Rou?
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
14:00
Hé Cabaret & Theatergroep
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Maarten van Roozendaal solo
Roepaen, Ottersum
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Theater Aan de Slinger, Houten
maandag 01 maart 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
dinsdag 02 maart 2010
Jandino Asporaat - Buena Vista
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Lenette van Dongen - Nike
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dedication
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Parktheater, Eindhoven
Acda en de Munnik
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Theater de Kom, Nieuwegein
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Muzeval, Emmen
woensdag 03 maart 2010
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Lenette van Dongen - Nike
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Flint, Amersfoort
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Junushoff Theater, Wageningen
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Boheems
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Lucent Danstheater, Den Haag
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Venray, Venray
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Acda en de Munnik
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater De Storm, Winterswijk
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dolf Jansen - Altijd Verder
Zaantheater, Zaandam
donderdag 04 maart 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Begijn le Bleu
CK Theater, Roermond
Daniël Arends
De Meenthe, Steenwijk
Javier Guzman - Por Dios
De Molenberg, Delfzijl
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Diligentia, Den Haag
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Goudse Schouwburg, Gouda
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Het Kielzog, Hoogezand
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Leidse Schouwburg, Leiden
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater aan de Schie, Schiedam
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Hofnar, Valkenswaard