Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Witte Theater
IJmuiden
Het Plein
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Harmonie
Leeuwarden
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Almere Strand
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Harmonie
Leeuwarden
Wilminktheater
Enschede
Odeon
Veldhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
S.C.C. De Enck
Oirschot
Orpheus
Apeldoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Spant!
Bussum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Mythe
Goes
Posttheater
Arnhem
Prinsenhof
Best
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Reehorst
Ede
20:00
Het Front
Vroomshoop
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
21:00
Hedon
Zwolle
S.C.C. De Enck
Oirschot
Aloys
Eindhoven
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Eendracht
Gemert
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wilminktheater
Enschede
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Harmonie
Leeuwarden
Spant!
Bussum
C.C. Den Herd
Bladel
Musis
Arnhem
Prinsenhof
Best
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Markant Uden
Uden
Theater De Storm
Winterswijk
De Reehorst
Ede
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
donderdag 07 mei 2009
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Witte Theater, IJmuiden
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Het Plein, Den Haag
Karin Bloemen - Overgang
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
De Harmonie, Leeuwarden
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Nikè
Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Almere Strand, Almere
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
Jochem Myjer
Wilminktheater, Enschede
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Odeon, Veldhoven
Wouter Deprez - Eelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jaap Mulder
C.C. De Pas, Heesch
Silvester Zwaneveld
Theater de Bussel, Oosterhout
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
John Buijsman - BUK
Orpheus, Apeldoorn
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Schouwburg Venray, Venray
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Jeroen van Merwijk - Graag meneer Van Merwijk!
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
vrijdag 08 mei 2009
Leon van der Zanden - Cola
S.C.C. De Enck, Oirschot
Nathalie Baartman - Los
Orpheus, Apeldoorn
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Karin Bloemen - Overgang
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kees Torn - Einde Verhaal
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
Jochem Myjer
Spant!, Bussum
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Silvester Zwaneveld
Theater de Mythe, Goes
Wouter Deprez - Eelt
Posttheater, Arnhem
Jaap Mulder
Prinsenhof, Best
Kommil Foo
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Schouwburg Venray, Venray
John Buijsman - BUK
Theater de Bussel, Oosterhout
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater de Stoep, Spijkenisse
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
De Reehorst, Ede
20:00
Olaf en Jasper
Het Front, Vroomshoop
20:15
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Schudden - Ruis
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Comedy Explosion
Diligentia, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Tobbe, Voorburg
21:00
Comedytrain met o.a.: Henry van Loon / Jochen Otte
Hedon, Zwolle
zaterdag 09 mei 2009
Leon van der Zanden - Cola
S.C.C. De Enck, Oirschot
Nathalie Baartman - Los
Aloys, Eindhoven
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Lindenberg Theater, Nijmegen
Vincent Geers - Overdaad
De Eendracht, Gemert
Kees Torn - Einde Verhaal
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Wilminktheater, Enschede
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
Jochem Myjer
Spant!, Bussum
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
C.C. Den Herd, Bladel
Silvester Zwaneveld
Musis, Arnhem
Jaap Mulder
Prinsenhof, Best
Javier Guzman - Por Dios
Theater de Schalm, Veldhoven
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jörgen Raymann - Familyman
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jandino Asporaat - Buena Vista
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater de Stoep, Spijkenisse
Footloose
Markant Uden, Uden
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Theater De Storm, Winterswijk
Anuar - Ongeremd
De Reehorst, Ede
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
20:00
A Night of Comedy
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jim Speelmans
Diligentia, Den Haag
20:30
Comedytrain
Groene Engel, Oss
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
zondag 10 mei 2009
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jörgen Raymann - Familyman
Theater de Purmaryn, Purmerend
Footloose
Markant Uden, Uden
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 11 mei 2009
Jörgen Raymann - Familyman
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jetty Mathurin
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 12 mei 2009
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Overgang
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Nikè
Cpunt Theater, Hoofddorp
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kommil Foo
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer