Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Muze
Noordwijk
Het Kielzog
Hoogezand
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Wilminktheater
Enschede
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Hoftheater
Raalte
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Chassé Theater
Breda
C.C. De Kruisboog
Tienen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Orpheus
Apeldoorn
Markant Uden
Uden
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Harmonie
Leeuwarden
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Werftheater
Utrecht
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
00:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Lievekamp
Oss
ATLAS Theater
Emmen
Spant!
Bussum
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parktheater
Eindhoven
20:30
Cacaofabriek
Helmond
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Wilminktheater
Enschede
BREStheater
Brielle
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Diligentia
Den Haag
Theater Zinin
Nijverdal
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Junushoff Theater
Wageningen
Het Kielzog
Hoogezand
Theater De Omval
Diemen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kattendans
Bergeijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Kulturhus
Borne
De Speeldoos
Vught
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
woensdag 09 januari 2019
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Fulcotheater, IJsselstein
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
donderdag 10 januari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Ogterop, Meppel
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Anne-Marie Jung - Ram
De Muze, Noordwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Het Kielzog, Hoogezand
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochen Otten - Troosten
Munttheater, Weert
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Hoftheater, Raalte
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Matroesjka - Brainwash
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
Murth Mossel - Pauwer
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Chassé Theater, Breda
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kruisboog, Tienen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Markant Uden, Uden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Odeon, Zwolle
Tineke Schouten - Highlights
De Harmonie, Leeuwarden
Ton Kas - Kakmaker
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
William Boeva - Reset
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Meenthe, Steenwijk
vrijdag 11 januari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ATLAS Theater, Emmen
Anne-Marie Jung - Ram
Spant!, Bussum
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
20:30
Cacao Comedy - Stand Up Comedy
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
BREStheater, Brielle
De Partizanen - Het leven an sich
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Zinin, Nijverdal
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jochen Otten - Troosten
Theater de Schalm, Veldhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Louise Korthals - Alles is er
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Winsinghhof, Roden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Junushoff Theater, Wageningen
Matroesjka - Brainwash
Het Kielzog, Hoogezand
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Najib Amhali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Nathalie Baartman - Breek
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Wesopa Weesp, Weesp
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Lochem, Lochem
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Kattendans, Bergeijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Kulturhus, Borne
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Speeldoos, Vught
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Roovers & van Leeuwen - Alone Together
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen