Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Leest
Waalwijk
De Speeldoos
Vught
Markant Uden
Uden
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Kom
Nieuwegein
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Schattelijn
Geertruidenberg
Twentse Schouwburg
Enschede
21:00
Atak
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Fransche School Culemborg
Culemborg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Vredenburg
Utrecht
20:30
Vredenburg
Utrecht
21:00
De Pit
Terneuzen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Theater De Omval
Diemen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater De Lampegiet
Veenendaal
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
donderdag 23 april 2009
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater De Leest, Waalwijk
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
De Speeldoos, Vught
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Markant Uden, Uden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Agnietenhof, Tiel
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Scheldetheater, Terneuzen
Silvester Zwaneveld
Theater de Kom, Nieuwegein
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Fulcotheater, IJsselstein
Lenette van Dongen - Nikè
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
John Buijsman - BUK
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Leon van der Zanden - Cola
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Twentse Schouwburg, Enschede
21:00
Chris van der Ende / Tricky Rick / Steven Stol / Jeffrey Spalburg
Atak, Enschede
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Theo Maassen - Zonder Pardon
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Eric van Sauers - Ridder
De Kattendans, Bergeijk
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Waan
Theater de Griffioen, Amstelveen
Footloose
Flint, Amersfoort
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
vrijdag 24 april 2009
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jörgen Raymann - Familyman
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Amar en Rachid - Comedians Night
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Mike Boddé & Ineke van Klinken
Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - Los
Theater De Willem, Papendrecht
Ellen Dikker - Toendra
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Sjaak
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Wouter Deprez - Eelt
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
Jochem Myjer
Theater De Veste, Delft
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Waan
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Griffioen, Amstelveen
Footloose
Flint, Amersfoort
Jochem Myjer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zaterdag 25 april 2009
Wouter Deprez - Eelt
Zaantheater, Zaandam
20:30
Jeroen Bouwhuis
Theater de Tobbe, Voorburg
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Vredenburg, Utrecht
20:30
Veldhuis & Kemper
Vredenburg, Utrecht
21:00
Comedy Explosion
De Pit, Terneuzen
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Mike Boddé & Ineke van Klinken
Theater Walhalla, Rotterdam
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Zuidplein, Rotterdam
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Raoul Bakker - Put your money where your mouth is
Catharinakapel, Harderwijk
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Ellen Dikker - Toendra
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Derks - Waan
Agora Theater Druten, Druten
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Agora Theater Druten, Druten
Lenette van Dongen - Nikè
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Nathalie Baartman - Los
Posttheater, Arnhem
Claudia de Breij - iClaudia
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Silvester Zwaneveld
Meervaart, Amsterdam
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zondag 26 april 2009
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Puur Gelul: Boozy / Jim Speelmans / Renske de Gree
Patronaat, Haarlem
20:15
Hans Teeuwen Zingt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Waan
Theater De Omval, Diemen
20:15
Ernst van der Pasch
De Kleine Komedie, Amsterdam
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Flint, Amersfoort
maandag 27 april 2009
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
20:15
Ernst van der Pasch
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Renee van Bavel
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 28 april 2009
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Waan
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Theater de Bussel, Oosterhout
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Leidse Schouwburg, Leiden
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Het Park, Hoorn
Cabarestafette
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo