Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Meervaart
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Agnietenhof
Tiel
16:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater aan het Spui
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Omval
Diemen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater aan het Spui
Den Haag
Theater aan het Spui
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Thalia Theater
IJmuiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Musis
Arnhem
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Druten
Druten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg de Lawei
Drachten
Gigant
Apeldoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
Gigant
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Witte Theater
IJmuiden
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Atak
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Posttheater
Arnhem
Witte Theater
IJmuiden
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Almere
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Rotterdam
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Mezz
Breda
Mezz
Breda
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kampanje
Den Helder
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
C.C. Den Herd
Bladel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Rotterdam
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
zaterdag 16 mei 2009
Lenette van Dongen - Nikè
Meervaart, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jörgen Raymann - Familyman
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Por Dios
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
De Tunes
Theater Walhalla, Rotterdam
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Amar
Theater de Tobbe, Voorburg
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Agnietenhof, Tiel
zondag 17 mei 2009
16:00
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Lindenberg Theater, Nijmegen
maandag 18 mei 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Overgang
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Cuijk, Cuijk
dinsdag 19 mei 2009
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Veste, Delft
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan het Spui, Den Haag
Theo Maassen - Zonder Pardon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Leon van der Zanden - Cola
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater aan de Schie, Schiedam
Kommil Foo
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Goudse Schouwburg, Gouda
Kees Torn - Einde Verhaal
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Overgang
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
John Buijsman - BUK
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Footloose
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Theater De Omval, Diemen
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
woensdag 20 mei 2009
20:15
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Vrouw Holland - Het Beste van 10 jaar Vrouw Hollan
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Veste, Delft
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Diligentia, Den Haag
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan het Spui, Den Haag
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan het Spui, Den Haag
Theo Maassen - Zonder Pardon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Thalia Theater, IJmuiden
20:00
Silvester Zwaneveld
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Leon van der Zanden - Cola
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Musis, Arnhem
20:15
Kommil Foo
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Karin Bloemen - Overgang
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
John Buijsman - BUK
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Footloose
Leidse Schouwburg, Leiden
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Agora Theater Druten, Druten
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
donderdag 21 mei 2009
Vincent Geers - Overdaad
Gigant, Apeldoorn
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Diligentia, Den Haag
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Gigant, Apeldoorn
20:15
Marc-Marie Huijbregts / Paul Groot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Witte Theater, IJmuiden
Kommil Foo
Flint, Amersfoort
Kees Torn - Einde Verhaal
Parktheater, Eindhoven
20:30
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Teeuwen
Luxor Live, Arnhem
Footloose
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Bob McLaren / Bram van der Velden / MC Tim Ward
Atak, Enschede
20:00
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anuar - Ongeremd
De Maaspoort, Venlo
vrijdag 22 mei 2009
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Take Ten - Het Groot Niet Te Vermijden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Pieter Derks - Waan
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Leon van der Zanden - Cola
Posttheater, Arnhem
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Witte Theater, IJmuiden
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angs
Theater aan de Schie, Schiedam
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Almere, Almere
Jörgen Raymann - Familyman
Kennemer Theater, Beverwijk
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
Jochem Myjer
Meervaart, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Hans Teeuwen Zingt
Mezz, Breda
Hans Teeuwen
Mezz, Breda
Guido Weijers - Axestos
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
zaterdag 23 mei 2009
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Kampanje, Den Helder
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Niet Schieten!
Theater de Tobbe, Voorburg
Leon van der Zanden - Cola
C.C. Den Herd, Bladel
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Kleinkunstkeuken De Kip
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Kleinkunstkeuken De Kip
Diligentia, Den Haag
Jörgen Raymann - Familyman
Kennemer Theater, Beverwijk
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
Jochem Myjer
Meervaart, Amsterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater de Bussel, Oosterhout
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch