Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Poorterij
Zaltbommel
Meervaart
Amsterdam
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:15
Markant Uden
Uden
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Chassé Theater
Breda
Lindenberg Theater
Nijmegen
16:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Omval
Diemen
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater aan het Spui
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Musis
Arnhem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Thalia Theater
IJmuiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater aan het Spui
Den Haag
Theater aan het Spui
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Maaspoort
Venlo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Atak
Enschede
Leidse Schouwburg
Leiden
Luxor Live
Arnhem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Flint
Amersfoort
Witte Theater
IJmuiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
Gigant
Apeldoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Mezz
Breda
Mezz
Breda
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Witte Theater
IJmuiden
Posttheater
Arnhem
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Bussel
Oosterhout
Meervaart
Amsterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater de Kampanje
Den Helder
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
zaterdag 16 mei 2009
Jörgen Raymann - Familyman
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
De Poorterij, Zaltbommel
Lenette van Dongen - Nikè
Meervaart, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:15
Margreet Dolman / Paul Haenen
Markant Uden, Uden
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Posttheater, Arnhem
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg Het Park, Hoorn
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Chassé Theater, Breda
zondag 17 mei 2009
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Lindenberg Theater, Nijmegen
16:00
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 18 mei 2009
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Karin Bloemen - Overgang
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Theo Maassen - Zonder Pardon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
dinsdag 19 mei 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Theater De Omval, Diemen
Footloose
Leidse Schouwburg, Leiden
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
John Buijsman - BUK
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Overgang
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kees Torn - Einde Verhaal
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Goudse Schouwburg, Gouda
Kommil Foo
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater aan de Schie, Schiedam
Leon van der Zanden - Cola
Theater De Leest, Waalwijk
Theo Maassen - Zonder Pardon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan het Spui, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
woensdag 20 mei 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Agora Theater Druten, Druten
Footloose
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
John Buijsman - BUK
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Karin Bloemen - Overgang
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Kommil Foo
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Musis, Arnhem
Leon van der Zanden - Cola
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Silvester Zwaneveld
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Thalia Theater, IJmuiden
Theo Maassen - Zonder Pardon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan het Spui, Den Haag
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan het Spui, Den Haag
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Diligentia, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Veste, Delft
20:00
Vrouw Holland - Het Beste van 10 jaar Vrouw Hollan
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Oosterpoort, Groningen
donderdag 21 mei 2009
Anuar - Ongeremd
De Maaspoort, Venlo
20:00
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Bob McLaren / Bram van der Velden / MC Tim Ward
Atak, Enschede
Footloose
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Teeuwen
Luxor Live, Arnhem
20:30
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kees Torn - Einde Verhaal
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo
Flint, Amersfoort
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Marc-Marie Huijbregts / Paul Groot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Gigant, Apeldoorn
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Diligentia, Den Haag
Vincent Geers - Overdaad
Gigant, Apeldoorn
vrijdag 22 mei 2009
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - Axestos
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Hans Teeuwen
Mezz, Breda
Hans Teeuwen Zingt
Mezz, Breda
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer
Meervaart, Amsterdam
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Kennemer Theater, Beverwijk
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angs
Theater aan de Schie, Schiedam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Witte Theater, IJmuiden
Leon van der Zanden - Cola
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Waan
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Take Ten - Het Groot Niet Te Vermijden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 23 mei 2009
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater de Bussel, Oosterhout
Jochem Myjer
Meervaart, Amsterdam
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Kleinkunstkeuken De Kip
Diligentia, Den Haag
20:15
Kleinkunstkeuken De Kip
Theater PePijn, Den Haag
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leon van der Zanden - Cola
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Niet Schieten!
Theater de Tobbe, Voorburg
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Kampanje, Den Helder
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar