Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
De Dialoog
Ermelo
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Ludens
Voorburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Hofpoort
Coevorden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Spil
Roeselare
Theater aan de Schie
Schiedam
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Capitole
Gent
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
Beneluxtheater
Berlicum
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Kulturhus Holten
Holten
De Kunstgreep
Oostzaan
Spant!
Bussum
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Ogterop
Meppel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Singer Theater
Laren
Kennemer Theater
Beverwijk
Flint
Amersfoort
C.C. Belgica
Dendermonde
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Weijer
Boxmeer
Parktheater
Eindhoven
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Noorderkerk
Sneek
vrijdag 06 maart 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Dialoog, Ermelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Podium Hoge Woerd, De Meern
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Ludens, Voorburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Ervaring
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Best of... Ton Kas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Hofpoort, Coevorden
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
De Spil, Roeselare
Kommil Foo - Oogst
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maagd, Bergen op Zoom
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Claudia de Breij - NU
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Agnietenhof, Tiel
20:00
Norman - Le spectacle de la maturité
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Capitole, Gent
20:15
Daniëlle Schel
De Maaspoort, Venlo
20:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Cultura, Ede
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Spant!, Bussum
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Enge Buren - BASTA!
De Cammeleur, Dongen
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Flint, Amersfoort
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:30
Anuar - EERLIJK
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Rietveld Theater, Delft
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Posttheater, Arnhem
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 07 maart 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
Theater De Storm, Winterswijk
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Storm, Winterswijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Beneluxtheater, Berlicum
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kulturhus Holten, Holten
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
De Kunstgreep, Oostzaan
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Spant!, Bussum
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Singer Theater, Laren
Ali B - Koorts
Kennemer Theater, Beverwijk
Rundfunk - Todesangstschrei
Flint, Amersfoort
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Belgica, Dendermonde
Kommil Foo - Oogst
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Weijer, Boxmeer
Debby Petter - De liefde voorbij
Parktheater, Eindhoven
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Anuar - EERLIJK
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Noorderkerk, Sneek