Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
21:00
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Cultura
Ede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
van Beresteyn
Veendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Flint
Amersfoort
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Schaffelaartheater
Barneveld
Sportpaleis
Antwerpen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
So What!
Gouda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Agnietenhof
Tiel
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
donderdag 17 februari 2011
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Ronald Smink
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Afijn
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 18 februari 2011
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
Mylou Frencken
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Het Monica Da Silva Trio
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Branding (pimped)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Night of Comedy - News of Comedy
Parktheater, Eindhoven
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Eric Koller
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater de Tobbe, Voorburg
21:00
Comedytrain
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Afijn
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 19 februari 2011
20:15
Theatergroep Oeloek
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cultura, Ede
20:15
Frede
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Bas Marée / Johan Hoogeboom
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Flint, Amersfoort
20:30
Vrijheid van de slechte smaak
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Night of Comedy - News of Comedy
Parktheater, Eindhoven
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Seth Gaaikema met Het mooiste komt nog
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Kristel Zweers - Ruig
van Beresteyn, Veendam
Joep Onderdelinden - Nat
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Zaantheater, Zaandam
zondag 20 februari 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Flint, Amersfoort
20:00
Jetty Mathurin
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 21 februari 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Flint, Amersfoort
dinsdag 22 februari 2011
20:00
Joep Onderdelinden - Nat
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jurk!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 23 februari 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:15
André Manuel Leve de man van de SVP
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Onno Innemee
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 24 februari 2011
20:30
Maandag
Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter vd Hurk
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Hans Dorrestijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Javier Guzman
Theater De Veste, Delft
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 25 februari 2011
20:15
Jandino Asporaat
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:15
Joep Onderdelinden - Nat
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
André Manuel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Russin zoekt man!?
Meervaart, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Posttheater, Arnhem
20:15
Jetty Mathurin
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Alex Agnew - More Human Than Human
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Hans Dorrestijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Javier Guzman
Theater De Veste, Delft
zaterdag 26 februari 2011
Joep Onderdelinden - Nat
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Micha Wertheim
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
De Speeldoos, Vught
20:30
André Manuel
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schaffelaartheater, Barneveld
Alex Agnew - More Human Than Human
Sportpaleis, Antwerpen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Nacht van het cabaret
Theater De Veste, Delft
maandag 28 februari 2011
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Sportpaleis, Antwerpen
dinsdag 01 maart 2011
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Hans Dorrestijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Pieter Jouke
So What!, Gouda
Gili
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 02 maart 2011
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Agnietenhof, Tiel
20:30
Op Sterk Water
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Paulien Cornelisse - Hallo aarde
De Oosterpoort, Groningen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Lindenberg Theater, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Schouwburg Almere, Almere
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Hans Liberg
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Joep Onderdelinden - Nat
Zaantheater, Zaandam
donderdag 03 maart 2011
20:30
Henry van Loon - De Henry van Loon entertainment s
De Harmonie, Leeuwarden