Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Volckaert Theater
Dongen
Wilminktheater
Enschede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
De Maaspoort
Venlo
Fulcotheater
IJsselstein
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Munttheater
Weert
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Den Dullaert
Hulst
20:15
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Achterom
Hilversum
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Zaantheater
Zaandam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Zundert
Zundert
De Eendracht
Gemert
De Kattendans
Bergeijk
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Swanla Theater
Zevenhuizen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Zaantheater
Zaandam
De Molenberg
Delfzijl
Musis
Arnhem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Bussel
Oosterhout
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Den Boogaard
Moergestel
Leidse Schouwburg
Leiden
Musis
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Musis
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
woensdag 01 april 2009
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Leon van der Zanden
Theater PePijn, Den Haag
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Volckaert Theater, Dongen
Acda en de Munnik - Spelen
Wilminktheater, Enschede
donderdag 02 april 2009
Vincent Geers - Overdaad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Chassé Theater, Breda
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Waan
Fulcotheater, IJsselstein
Eric van Sauers - Ridder
Kennemer Theater, Beverwijk
Karin Bloemen - Overgang
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Micha Wertheim - Voor De Grap
Munttheater, Weert
Ellen Dikker - Toendra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Schouwburg Almere, Almere
Footloose
Schouwburg Almere, Almere
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Brokstukken - Rode Dwerg
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
A Night of Comedy
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kees Torn - Einde Verhaal
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater 't Speelhuis, Helmond
Claudia de Breij - iClaudia
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kampanje, Den Helder
Wouter Deprez - Eelt
Theater de Koornbeurs, Franeker
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Leon van der Zanden
Theater PePijn, Den Haag
Acda en de Munnik - Spelen
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 03 april 2009
Vincent Geers - Overdaad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Silvester Zwaneveld
Den Dullaert, Hulst
20:15
Pieter Derks - Waan
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Los
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Overgang
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
John Buijsman - BUK
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Posttheater, Arnhem
Mark van de Veerdonk
S.C.C. De Enck, Oirschot
Footloose
Schouwburg Almere, Almere
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Olaf en Jasper
SplotsZ, Roelofarendsveen
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lenette van Dongen - Nikè
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater Aan de Slinger, Houten
Anuar - Ongeremd
Theater Achterom, Hilversum
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - iClaudia
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 04 april 2009
Brokstukken - Rode Dwerg
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Wouter Deprez - Eelt
C.C. Zundert, Zundert
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
De Eendracht, Gemert
Kees Torn - Einde Verhaal
De Kattendans, Bergeijk
Pieter Derks - Waan
Diligentia, Den Haag
Kristel Zweers - Ruig
Kennemer Theater, Beverwijk
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Harry Glotzbach - Pura Vida
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jörgen Raymann - Familyman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Parktheater, Eindhoven
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Swanla Theater, Zevenhuizen
Lenette van Dongen - Nikè
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Claudia de Breij - iClaudia
Theater 't Speelhuis, Helmond
Guido Weijers - Axestos
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
John Buijsman - BUK
Theater Aan de Slinger, Houten
Footloose
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater De Kolk, Assen
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Wouter Deprez - Eelt
Theater PePijn, Den Haag
Nathalie Baartman - Los
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
A Night of Comedy
Zaantheater, Zaandam
zondag 05 april 2009
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
De Molenberg, Delfzijl
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
Footloose
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Black Cesar
Theater de Bussel, Oosterhout
maandag 06 april 2009
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Vincent Geers - Overdaad
Den Boogaard, Moergestel
Micha Wertheim - Voor De Grap
Leidse Schouwburg, Leiden
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Parktheater, Eindhoven
Herman Finkers - Na de Pauze
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sara Kroos - Bries
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
dinsdag 07 april 2009
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Chassé Theater, Breda
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
Karin Bloemen - Overgang
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Waan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Footloose
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Herman Finkers - Na de Pauze
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Silvester Zwaneveld
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Jim Speelmans - Jim Speelmans houdt huis!
Theater aan de Schie, Schiedam