Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Eendracht
Gemert
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wilminktheater
Enschede
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Harmonie
Leeuwarden
Spant!
Bussum
C.C. Den Herd
Bladel
Musis
Arnhem
Prinsenhof
Best
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Markant Uden
Uden
Theater De Storm
Winterswijk
De Reehorst
Ede
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Purmaryn
Purmerend
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
LAKtheater
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parktheater
Eindhoven
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Chassé Theater
Breda
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Almere
Almere
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zaterdag 09 mei 2009
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Lindenberg Theater, Nijmegen
Vincent Geers - Overdaad
De Eendracht, Gemert
Kees Torn - Einde Verhaal
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Wilminktheater, Enschede
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
Jochem Myjer
Spant!, Bussum
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
C.C. Den Herd, Bladel
Silvester Zwaneveld
Musis, Arnhem
Jaap Mulder
Prinsenhof, Best
Javier Guzman - Por Dios
Theater de Schalm, Veldhoven
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jörgen Raymann - Familyman
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jandino Asporaat - Buena Vista
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater de Stoep, Spijkenisse
Footloose
Markant Uden, Uden
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Theater De Storm, Winterswijk
Anuar - Ongeremd
De Reehorst, Ede
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
20:00
A Night of Comedy
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jim Speelmans
Diligentia, Den Haag
20:30
Comedytrain
Groene Engel, Oss
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
zondag 10 mei 2009
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jörgen Raymann - Familyman
Theater de Purmaryn, Purmerend
Footloose
Markant Uden, Uden
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 11 mei 2009
Jörgen Raymann - Familyman
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jetty Mathurin
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 12 mei 2009
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Overgang
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Nikè
Cpunt Theater, Hoofddorp
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kommil Foo
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Footloose
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal.. (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Alex Klaasen - Eindelijk alleen
Theater aan de Schie, Schiedam
woensdag 13 mei 2009
Leon van der Zanden - Cola
C.C. De Pas, Heesch
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Overgang
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Leidse Schouwburg, Leiden
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Nikè
Cpunt Theater, Hoofddorp
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
John Buijsman - BUK
LAKtheater, Leiden
Kommil Foo
Schouwburg Het Park, Hoorn
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Parktheater, Eindhoven
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Footloose
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Anuar - Ongeremd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 14 mei 2009
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg Ogterop, Meppel
Vincent Geers - Overdaad
Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kees Torn - Einde Verhaal
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochem Myjer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Schouwburg Almere, Almere
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater Zuidplein, Rotterdam
Silvester Zwaneveld
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
John Buijsman - BUK
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Footloose
Schouwburg de Lawei, Drachten
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Ernst van der Pasch
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Op Sterk Water
Diligentia, Den Haag
20:30
Anuar - Ongeremd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 15 mei 2009
Leon van der Zanden - Cola
S.C.C. De Ruchte, Someren
Nathalie Baartman - Los
Goudse Schouwburg, Gouda
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Kolk, Assen
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater de Kampanje, Den Helder
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kees Torn - Einde Verhaal
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Nikè
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jochem Myjer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer