Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
013
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Zaantheater
Zaandam
Chassé Theater
Breda
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Diligentia
Den Haag
Beatrix Theater
Utrecht
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Beatrix Theater
Utrecht
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Zaantheater
Zaandam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Vredenburg
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
So What!
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Chassé Theater
Breda
zondag 18 mei 2008
20:15
Herman van Veen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Hetty Heyting
Theater Gooiland, Hilversum
dinsdag 20 mei 2008
20:15
Karin Bloemen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
woensdag 21 mei 2008
20:30
Jhanna Houweling
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Karin Bloemen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
Najib Amhali: Zorgt dat je er bij komt
Chassé Theater, Breda
20:00
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 22 mei 2008
20:15
Brokstukken / Intgeniep / Paulien Cornelisse
Diligentia, Den Haag
21:00
Enge Buren
013, Tilburg
Finalisten Leids Cabaret Festival
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Karin Bloemen
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali: Zorgt dat je er bij komt
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Samba Schutte
Theater De Veste, Delft
20:15
Sara Kroos
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
vrijdag 23 mei 2008
Claudia de Breij
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Lama's
Chassé Theater, Breda
20:30
Droog Brood
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Enge Buren
Burgerweeshuis, Deventer
Finalisten Leids Cabaret Festival
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Herman Finkers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Jhanna Houweling
Theater PePijn, Den Haag
Jörgen Raymann
Zaantheater, Zaandam
20:00
Roy Aernouts
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten
Spant!, Bussum
zaterdag 24 mei 2008
De Lama's
Chassé Theater, Breda
20:30
Droog Brood
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eric van Sauers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Herman Finkers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kasper van Kooten
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Kleinkunstkeuken De Kip
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten
Spant!, Bussum
zondag 25 mei 2008
Eric van Sauers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Herman Finkers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Octavia
Theater PePijn, Den Haag
maandag 26 mei 2008
Plien en Bianca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Reinder van der Naalt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 27 mei 2008
20:00
25 jaar Hans Liberg
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher
Theater De Lampegiet, Veenendaal
De Lama's
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jan Jaap van der Wal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Javier Guzman
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Plien en Bianca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Reinder van der Naalt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sara Kroos
Diligentia, Den Haag
woensdag 28 mei 2008
20:30
Ata
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
C3
Zaantheater, Zaandam
20:30
Eric van Sauers: Smulpapen
Chassé Theater, Breda
20:15
Javier Guzman
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Sara Kroos
Diligentia, Den Haag
donderdag 29 mei 2008
20:30
Ata
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Claudia de Breij
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Eric van Sauers
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Herman van Veen - Nederlandse tournee
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sara Kroos
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 30 mei 2008
20:30
Anne Jan Toonstra
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Claudia de Breij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Finalisten Leids Cabaret Festival
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Herman van Veen - Nederlandse tournee
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Jan Jaap van der Wal
Chassé Theater, Breda
20:00
Jörgen Raymann: Nummer 13866
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral
Theater de Tobbe, Voorburg
zaterdag 31 mei 2008
20:30
Anne Jan Toonstra
Theater PePijn, Den Haag
Claudia de Breij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Finalisten Leids Cabaret Festival
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Herman van Veen - Nederlandse tournee
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Jan Jaap van der Wal
Chassé Theater, Breda
20:00
Plien & Bianca: Wie dan allemaal...
Chassé Theater, Breda
20:30
Sjaak Bral
Theater de Tobbe, Voorburg
maandag 02 juni 2008
20:15
Eric van Sauers
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 03 juni 2008
Acda en de Munnik
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Eric van Sauers
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali
Beatrix Theater, Utrecht
woensdag 04 juni 2008
Acda en de Munnik
Chassé Theater, Breda
20:30
Ashton Brothers: Charlatans - een medicine show
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Herman Finkers
Zaantheater, Zaandam
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 05 juni 2008
20:30
Ashton Brothers: Charlatans - een medicine show
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Lama's
Vredenburg, Utrecht
20:15
Herman Finkers
Zaantheater, Zaandam
20:15
Karin Bloemen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Lebbis
So What!, Gouda
Sara Kroos
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 06 juni 2008
20:00
Ashton Brothers / The Charlatans
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
C3: 3D
Chassé Theater, Breda