Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Bon theater
Medemblik
00:00
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
20:15
BaronTheater
Opende
De Weijer
Boxmeer
20:30
De Boodschap
Rijen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Klein Theater Ons Huis
Dinxperlo
BREStheater
Brielle
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
00:00
Spant!
Bussum
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Werftheater
Utrecht
DRU Industriepark
Ulft
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Podium Neede
Neede
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater De Omval
Diemen
C.C. Den Herd
Bladel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Zuiderpershuis
Antwerpen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Mezz
Breda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
De Eendracht
Gemert
Meervaart
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Omval
Diemen
NTGent
Gent
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Munttheater
Weert
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Agnietenhof
Tiel
Flint
Amersfoort
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Leest
Waalwijk
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
zaterdag 26 oktober 2019
Sara Kroos - Verte
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Bon theater, Medemblik
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:15
Najib Amhali
De Maaspoort, Venlo
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
HAL60, Roelofarendsveen
20:15
Max van den Burg - Paasbest
BaronTheater, Opende
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
De Weijer, Boxmeer
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Boodschap, Rijen
Lebbis - De Ervaring
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Kasper van Kooten - Speeltijd
Klein Theater Ons Huis, Dinxperlo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
BREStheater, Brielle
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Posttheater, Arnhem
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
C.C Warenar, Wassenaar
00:00
Howard Komproe - Life On Stage
Spant!, Bussum
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Werftheater, Utrecht
Enge Buren - BASTA!
DRU Industriepark, Ulft
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Kennemer Theater, Beverwijk
Best of... Ton Kas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Best of Stand-Up (NL)
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Agnietenhof, Tiel
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Zinin, Nijverdal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Podium Neede, Neede
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Kampanje, Den Helder
zondag 27 oktober 2019
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Den Herd, Bladel
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Hengelo, Hengelo
maandag 28 oktober 2019
20:00
Tom Segura
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 29 oktober 2019
20:00
Zoutmus - Kuikens van beton
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tom Segura
Zuiderpershuis, Antwerpen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Speeldoos, Baarn
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Parktheater, Eindhoven
De Patrizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 30 oktober 2019
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Eendracht, Gemert
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
New Talents of Comedy (NL/UK)
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:15
Martijn Koning
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lebbis - De Ervaring
Theater De Omval, Diemen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
NTGent, Gent
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Werftheater, Utrecht
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Munttheater, Weert
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Hehobros
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Flint, Amersfoort
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg Lochem, Lochem
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Leest, Waalwijk
De Patrizanen - Het leven an sich
ATLAS Theater, Emmen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Best of... Ton Kas
Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 31 oktober 2019
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Idea, Soest
20:00
Urbanus
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tineke Schouten - Hightlights
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Tuin, Leusden
Sara Kroos - Verte
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
René van Meurs - Hunkert
De Weijer, Boxmeer
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda