Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Herbakker
Eeklo
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Bon theater
Medemblik
20:15
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Flint
Amersfoort
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Koningstheater
's-Hertogenbosch
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Venray
Venray
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Idea
Soest
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
Flint
Amersfoort
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Compagnietheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. De Meent
Alsemberg
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Schuurkerk
Maassluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Spiegel
Zwolle
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Compagnietheater
Amsterdam
Musis
Arnhem
Witte Theater
IJmuiden
Koningstheater
's-Hertogenbosch
C.C. Nova
Wetteren
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Leidse Schouwburg
Leiden
zaterdag 22 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De Herbakker, Eeklo
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Speelman & Speelman | thuis
Meervaart, Amsterdam
Speelman & Speelman - Thuis
Meervaart, Amsterdam
Sara Kroos - Boheems
De Harmonie, Leeuwarden
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
NUHR - Nieuw Programma
Bon theater, Medemblik
20:15
Marc-Marie Huijbregts | marc-marie punt
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Hete vrede
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Guido Weijers - Axestos
Flint, Amersfoort
Eric van Sauers - Ridder
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
De Berini's met Opgevoerd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Buck de Buckerette
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
zondag 23 mei 2010
20:15
Marc-Marie Huijbregts | marc-marie punt
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Meervaart, Amsterdam
20:00
Huub Stapel: Mannen komen van Mars, vrouwen van Ve
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Freek de Jonge - De Stemming
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
15:00
Alfred van den Heuvel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 24 mei 2010
Freek de Jonge - De Stemming
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
dinsdag 25 mei 2010
20:00
Vincent Geers - Onder Controle
Schouwburg Venray, Venray
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sara Kroos - Boheems
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Mans Genoeg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Kommil Foo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Javier Guzman
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Maaspoort, Venlo
Eric van Sauers - Ridder
Parktheater, Eindhoven
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
woensdag 26 mei 2010
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sara Kroos - Boheems
Theater De Leest, Waalwijk
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg Almere, Almere
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Javier Guzman
Leidse Schouwburg, Leiden
Hete vrede
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Guido Weijers - Axestos
Goudse Schouwburg, Gouda
Freek de Jonge - Van A naar Z
Posttheater, Arnhem
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Dolf Jansen - Altijd Verder
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Comedytrain - Theatertour 09/10
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
donderdag 27 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Speelman & Speelman - Thuis
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sara Kroos - Boheems
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sanne Wallis de Vries | kaka passa (dernière)
Meervaart, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Orpheus, Apeldoorn
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Harmonie, Leeuwarden
NUHR - Nieuw Programma
Theater Idea, Soest
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater de Spiegel, Zwolle
Javier Guzman - Por Dios
Flint, Amersfoort
Jandino Asporaat - Buena Vista
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Hete vrede
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Guido Weijers - Axestos
Goudse Schouwburg, Gouda
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
De Oosterpoort, Groningen
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
De Nieuwe Snaar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 28 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De Meent, Alsemberg
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Diligentia, Den Haag
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Roué Verveer | mans genoeg
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Meervaart, Amsterdam
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater Schuurkerk, Maassluis
NUHR - Nieuw Programma
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Kristel Zweers - Ruig
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Almere, Almere
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater de Spiegel, Zwolle
Javier Guzman - Por Dios
Flint, Amersfoort
Guido Weijers - Axestos
Goudse Schouwburg, Gouda
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
Dolf Jansen - Altijd Verder
Musis, Arnhem
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Witte Theater, IJmuiden
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zaterdag 29 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Nova, Wetteren
20:00
Wakker in de stad
Paradiso, Amsterdam
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
De Kattendans, Bergeijk
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Ter Bescherming van de Jeugd
Theater de Tobbe, Voorburg
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Leidse Schouwburg, Leiden