Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Lochem
Lochem
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Zaete
Yerseke
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Sweel Cultureel
Zweeloo
Schouwburg Almere
Almere
M-Lab
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Kennemer Theater
Beverwijk
De Weijer
Boxmeer
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Beun
Heiloo
Witte Theater
IJmuiden
Singer Theater
Laren
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Bon theater
Medemblik
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Tobbe
Voorburg
Zaantheater
Zaandam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Paard
Den Haag
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Theater De Lievekamp
Oss
Zaantheater
Zaandam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Beatrix Theater
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Zaantheater
Zaandam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Markant Uden
Uden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Venray
Venray
Koningstheater
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Venray
Venray
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. De Werf
Aalst
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Evergem
Evergem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Groene Engel
Oss
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
C.C. Zundert
Zundert
vrijdag 26 maart 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
Guido Weijers - Axestos
De Harmonie, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Lochem, Lochem
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Zaete, Yerseke
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Sweel Cultureel, Zweeloo
zaterdag 27 maart 2010
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Almere, Almere
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
M-Lab, Amsterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
C.C. De Kinkel, Bemmel
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Kennemer Theater, Beverwijk
Finalistentour Cabaretesk 10
De Weijer, Boxmeer
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Fransche School Culemborg, Culemborg
Bart Chabot / Jan Mulder / Remco Campert
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Kampanje, Den Helder
Eric van Sauers - Ridder
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Theater De Omval, Diemen
Kamagurka - Kamagurka Geneest
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Hans Teeuwen Zingt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ashton Brothers - Charlatans
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater de Beun, Heiloo
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Witte Theater, IJmuiden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Singer Theater, Laren
Guido Weijers - Axestos
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Bon theater, Medemblik
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater Zinin, Nijverdal
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Daniel Arends - Geen excuses
Agnietenhof, Tiel
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater de Tobbe, Voorburg
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Zaantheater, Zaandam
20:30
Rob Urgert & Kees van Amstel, Hoe Word Ik Gelukkig
C.C. Zundert, Zundert
zondag 28 maart 2010
20:30
Freek de Jonge
Paard, Den Haag
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater De Lievekamp, Oss
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Zaantheater, Zaandam
maandag 29 maart 2010
20:00
hommage aan rob chrispijn | amsterdams kleinkunst
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Acda en de Munnik
Beatrix Theater, Utrecht
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Theater de Schalm, Veldhoven
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 30 maart 2010
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Boheems
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Jochen Otten
Theater De Veste, Delft
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Ashton Brothers - Charlatans
Theater 't Speelhuis, Helmond
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Het Park, Hoorn
Acda en de Munnik
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Wim Helsen
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Por Dios
Markant Uden, Uden
20:00
Anne en Goebbels, een confrontatie
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Schouwburg Venray, Venray
woensdag 31 maart 2010
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Mans Genoeg
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Parktheater, Eindhoven
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ashton Brothers - Charlatans
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Wim Helsen
Leidse Schouwburg, Leiden
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Agnietenhof, Tiel
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Schouwburg Venray, Venray
Acda en de Munnik
Zaantheater, Zaandam
Guido Weijers - Axestos
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 01 april 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Werf, Aalst
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Flint, Amersfoort
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Posttheater, Arnhem
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Spant!, Bussum
20:15
Eric van Sauers - Ridder
Theater De Veste, Delft
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
De Molenberg, Delfzijl
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Diligentia, Den Haag
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg de Lawei, Drachten
Freek de Jonge - De hel van het noorden
C.C. Evergem, Evergem
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Hete vrede
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Ogterop, Meppel
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Groene Engel, Oss
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Agnietenhof, Tiel
Dolf Jansen - Altijd Verder
Junushoff Theater, Wageningen
Sara Kroos - Boheems
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Vos & Vogels, Marmot met appeltaart
C.C. Zundert, Zundert