Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Noorderkerk
Sneek
Diligentia
Den Haag
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
DeMess
Naarden
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Flint
Amersfoort
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
De Weijer
Boxmeer
20:30
Meervaart
Amsterdam
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Mezz
Breda
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Druten
Druten
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Agnietenhof
Tiel
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Junushoff Theater
Wageningen
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Sneek
Sneek
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Veste
Delft
Schaffelaartheater
Barneveld
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Hedon
Zwolle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan de Schie
Schiedam
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Chassé Theater
Breda
C.C. Merksem
Merksem
zaterdag 07 maart 2020
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Noorderkerk, Sneek
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rayen Panday - Trigger
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
DeMess, Naarden
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Rundfunk - Todesangstschrei
Flint, Amersfoort
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Kielzog, Hoogezand
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Weijer, Boxmeer
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Meervaart, Amsterdam
zondag 08 maart 2020
14:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Man, man, man, de Podcast
Podium Mozaiek, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Singer Theater, Laren
maandag 09 maart 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 10 maart 2020
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Orpheus, Apeldoorn
Debby Petter - De liefde voorbij
Zaantheater, Zaandam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Henry van Loon - Onze Henry
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Harmonie, Leeuwarden
Javier Guzman - Guzmán
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agora Theater Druten, Druten
woensdag 11 maart 2020
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fulcotheater, IJsselstein
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Harmonie, Leeuwarden
Debby Petter - De liefde voorbij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ed Gamble
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Muze, Noordwijk
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Schie, Schiedam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Junushoff Theater, Wageningen
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Markant Uden, Uden
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
20:30
Rayen Panday - Trigger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Verte
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Domijnen, Sittard
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 12 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Veste, Delft
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schaffelaartheater, Barneveld
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Comedy Night
Hedon, Zwolle
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
De Alex Klaassen Revue Showponies 2
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Fransse Eijkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
Enge Buren - BASTA!
Dok6, Panningen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Willem, Papendrecht
Fresku
Chassé Theater, Breda
Grof geschud - Lijmen
C.C. Merksem, Merksem