Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Noorderkerk
Sneek
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
00:00
Singer Theater
Laren
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Mezz
Breda
20:15
Theater De Veste
Delft
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Domijnen
Sittard
Theater Sneek
Sneek
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Zaantheater
Zaandam
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Podium Victorie
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
De Reggehof
Goor
Theater de Kappen
Haaksbergen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zaterdag 07 maart 2020
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Noorderkerk, Sneek
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Anuar - EERLIJK
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Storm, Winterswijk
Rayen Panday - Trigger
Theater De Storm, Winterswijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 08 maart 2020
20:00
Man, man, man, de Podcast
Podium Mozaiek, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Singer Theater, Laren
14:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Schalm, Veldhoven
maandag 09 maart 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 maart 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Guzmán
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater Zuidplein, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Venray, Venray
Debby Petter - De liefde voorbij
Zaantheater, Zaandam
woensdag 11 maart 2020
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Rayen Panday - Trigger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
Debby Petter - De liefde voorbij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Martien van Doorne, Deurne
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ed Gamble
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posthuis Theater, Heerenveen
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fulcotheater, IJsselstein
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Verte
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Muze, Noordwijk
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Domijnen, Sittard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Markant Uden, Uden
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
donderdag 12 maart 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Arnhem, Arnhem
René van Meurs - Hunkert
Posttheater, Arnhem
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Speeldoos, Baarn
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schaffelaartheater, Barneveld
Oldenhermanns - Unsexed
De Kattendans, Bergeijk
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Kennemer Theater, Beverwijk
Fresku
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Verte
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Veste, Delft
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Molenberg, Delfzijl
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Reggehof, Goor
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kappen, Haaksbergen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Alex Klaassen Revue Showponies 2
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen