Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Schattelijn
Geertruidenberg
Markant Uden
Uden
Theater De Leest
Waalwijk
De Speeldoos
Vught
Theater de Griffioen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Kom
Nieuwegein
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Agnietenhof
Tiel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Kennemer Theater
Beverwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Veste
Delft
Scheldetheater
Terneuzen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
21:00
De Pit
Terneuzen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Kennemer Theater
Beverwijk
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
Meervaart
Amsterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Vredenburg
Utrecht
Vredenburg
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Flint
Amersfoort
Theater De Omval
Diemen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Melkweg
Amsterdam
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Venray
Venray
AFAS Circustheater
Scheveningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
donderdag 23 april 2009
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Fulcotheater, IJsselstein
Lenette van Dongen - Nikè
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Leon van der Zanden - Cola
De Schattelijn, Geertruidenberg
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Markant Uden, Uden
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater De Leest, Waalwijk
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
De Speeldoos, Vught
Pieter Derks - Waan
Theater de Griffioen, Amstelveen
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Scheldetheater, Terneuzen
Silvester Zwaneveld
Theater de Kom, Nieuwegein
Theo Maassen - Zonder Pardon
Chassé Theater, Breda
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 24 april 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Amar en Rachid - Comedians Night
Theater aan de Schie, Schiedam
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater de Kampanje, Den Helder
Ellen Dikker - Toendra
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Griffioen, Amstelveen
Footloose
Flint, Amersfoort
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Jochem Myjer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer
Theater De Veste, Delft
Jörgen Raymann - Familyman
Scheldetheater, Terneuzen
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Mike Boddé & Ineke van Klinken
Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - Los
Theater De Willem, Papendrecht
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Waan
Meervaart, Amsterdam
Sjaak
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Wouter Deprez - Eelt
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
zaterdag 25 april 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Agora Theater Druten, Druten
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Claudia de Breij - iClaudia
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
21:00
Comedy Explosion
De Pit, Terneuzen
Ellen Dikker - Toendra
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Jeroen Bouwhuis
Theater de Tobbe, Voorburg
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Nikè
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Mike Boddé & Ineke van Klinken
Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - Los
Posttheater, Arnhem
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Waan
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Raoul Bakker - Put your money where your mouth is
Catharinakapel, Harderwijk
Silvester Zwaneveld
Meervaart, Amsterdam
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Veldhuis & Kemper
Vredenburg, Utrecht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Vredenburg, Utrecht
Wouter Deprez - Eelt
Zaantheater, Zaandam
zondag 26 april 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Ernst van der Pasch
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Hans Teeuwen Zingt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jörgen Raymann - Familyman
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Waan
Theater De Omval, Diemen
20:30
Puur Gelul: Boozy / Jim Speelmans / Renske de Gree
Patronaat, Haarlem
maandag 27 april 2009
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Ernst van der Pasch
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Renee van Bavel
Melkweg, Amsterdam
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 28 april 2009
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Cabarestafette
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Spiegel, Zwolle
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Het Park, Hoorn
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Nikè
Wilminktheater, Enschede
Micha Wertheim - Voor De Grap
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Waan
Schouwburg Venray, Venray
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Leidse Schouwburg, Leiden
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
woensdag 29 april 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Anuar - Ongeremd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - AXESTOS
Theaterhotel Almelo, Almelo