Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
van Beresteyn
Veendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Mezz
Breda
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
C.C. Hillegom
Hillegom
Capitole
Gent
00:00
Chassé Theater
Breda
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Dok6
Panningen
20:00
Dok6
Panningen
Flint
Amersfoort
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Parochiehuis
Delden
20:30
Hofman
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
De Buitenpoort
Huissen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Reggehof
Goor
DNK
Assen
20:00
DNK
Assen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Perron-3
Rosmalen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
zaterdag 11 januari 2020
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Sneek, Sneek
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Zaantheater, Zaandam
zondag 12 januari 2020
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Leids cabaret festival 2020
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
17:00
Alex Vizorek
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
maandag 13 januari 2020
20:15
Nina De La Parra
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
dinsdag 14 januari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Agnietenhof, Tiel
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:15
Daan Boom - De Eerste
Munttheater, Weert
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zuiderstrandtheater, Den Haag
woensdag 15 januari 2020
Rayen Panday - Trigger
C.C. Hillegom, Hillegom
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Capitole, Gent
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Chassé Theater, Breda
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Dok6, Panningen
20:00
Groninger Studenten Cabaret Festival
Dok6, Panningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Flint, Amersfoort
20:15
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Het Parochiehuis, Delden
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Daan Boom - De Eerste
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Koornbeurs, Franeker
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
The Silent Comedy
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Murth Mossel - #NoFilter
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zuiderstrandtheater, Den Haag
donderdag 16 januari 2020
Sara Kroos - Verte
Agnietenhof, Tiel
Najib Amhali - Waar was ik?
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Alex Agnew - Be careful what you wish for
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Marc van Gestel / Oscar Smith / Paul London / Samir Fighil / Tom Sligt
De Buitenpoort, Huissen
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Meerpaal, Dronten
20:30
Marjolijn van Kooten - Ongestoord
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
Viggo Waas - De meestervoorspeller
DNK, Assen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DNK, Assen
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Echt Gebeurd op Reis
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Munttheater, Weert
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Yora Rienstra - UP
Perron-3, Rosmalen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Ogterop, Meppel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Sander van Opzeeland - De beste van allemaal
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Lievekamp, Oss
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal