Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Merksem
Merksem
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Concertgebouw
Brugge
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
30CC/Schouwburg
Leuven
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Markant Uden
Uden
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Meervaart
Amsterdam
30CC/Schouwburg
Leuven
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Wilminktheater
Enschede
Ahoy
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Kerkrade
Kerkrade
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Venray
Venray
Theater Zuidplein
Rotterdam
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
De Oosterpoort
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Capitole
Gent
Chassé Theater
Breda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kursaal Oostende
Oostende
Boom Chicago
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Beatrix Theater
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Bourla
Antwerpen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
De Domijnen
Sittard
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Mythe
Goes
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
C.C. De Werft
Geel
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Nationale Theater
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
C.C. De Werft
Geel
DeLaMar
Amsterdam
De Bogaard
Sint-Truiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 30 mei 2020
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Merksem, Merksem
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Kleine Willem, Enschede
zondag 31 mei 2020
Louise Korthals - Alles is er (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
LIEVEN SCHEIRE "Live in Nerdland: DNA"
Kursaal Oostende, Oostende
Kommil Foo - Oogst
Concertgebouw, Brugge
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 01 juni 2020
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 02 juni 2020
Sanne Wallis de Vries - Kom
Markant Uden, Uden
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
30CC/Schouwburg, Leuven
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Wilminktheater, Enschede
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Eva Crutzen - Try Out
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 03 juni 2020
Redi Kapje - Redi Kapje
Theater De Omval, Diemen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Markant Uden, Uden
Najib Amhali - Waar was ik?
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo - Oogst
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
30CC/Schouwburg, Leuven
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Parktheater, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Wilminktheater, Enschede
Gabriel Iglesias
Ahoy, Rotterdam
Eva Crutzen - Try Out
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater Kerkrade, Kerkrade
donderdag 04 juni 2020
Yentl en de Boer - Lacrimosa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lievekamp, Oss
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Harderwijk, Harderwijk
Rob Scheepers - Gulzig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Redi Kapje - Redi Kapje
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo - Oogst
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Try Out
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 05 juni 2020
Yentl en de Boer - Lacrimosa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rob Scheepers - Gulzig
Schouwburg Venray, Venray
Redi Kapje - Redi Kapje
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pepijn Gunneweg
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Kommil Foo - Oogst
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Judeska in een nieuwe klucht - Het HUIS van ASPORAAT
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
j.hemmink-kamp
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
De Oosterpoort, Groningen
Grof geschud - Lijmen
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
zaterdag 06 juni 2020
Sanne Wallis de Vries - Kom
Meervaart, Amsterdam
Rob Scheepers - Gulzig
Schouwburg Venray, Venray
Redi Kapje - Redi Kapje
Theater Zuidplein, Rotterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Naomi van der Linden en Jeannine la Rose
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Marcel Hensema
DeLaMar, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Kommil Foo - Oogst
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Capitole, Gent
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
zondag 07 juni 2020
Judeska in een nieuwe klucht Het HUIS van ASPORAAT
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
Chris Redd
Boom Chicago, Amsterdam
maandag 08 juni 2020
Meindert Talma en Gasten - De Grote Meindert Talma Voetbalshow
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 09 juni 2020
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Bourla, Antwerpen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
woensdag 10 juni 2020
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Koorts
De Domijnen, Sittard
donderdag 11 juni 2020
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Mythe, Goes
Patrick Laureij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Werft, Geel
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
DeLaMar, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
vrijdag 12 juni 2020
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Redi Kapje - Redi Kapje
Het Nationale Theater , Den Haag
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Parktheater, Eindhoven
Maartje & Kine - Piepschuim
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Werft, Geel
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
DeLaMar, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Bogaard, Sint-Truiden
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
De Kleine Komedie, Amsterdam