Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Ludens
Voorburg
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Deurne
Deurne
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
Het Dorpshuis
Nigtevecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Schaffelaartheater
Barneveld
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parktheater
Eindhoven
C.C. Nesterlé
Nistelrode
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
Den Bolder
Waspik
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. De Werft
Geel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Reggehof
Goor
Wesopa Weesp
Weesp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Stroud
Putten
Spant!
Bussum
De Speeldoos
Vught
Theater De Kik
Elst
Theater Sneek
Sneek
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Rietveld Theater
Delft
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
15:00
Maaspodium
Rotterdam
15:30
Theater aan het Spui
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Munttheater
Weert
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Floralis
Lisse
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Kikker
Utrecht
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schuur
Haarlem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
DeLaMar
Amsterdam
Theater Kikker
Utrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
Theater De Storm
Winterswijk
Diligentia
Den Haag
zaterdag 01 december 2018
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Ludens, Voorburg
Emilio Guzman - Kom dan!
De Meenthe, Steenwijk
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
S.C.C. De Ruchte, Someren
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Freek de Jonge - De Suppoost
Posthuis Theater, Heerenveen
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater 't Pand, Gorinchem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Deurne, Deurne
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rayen Panday - Fenomeen
Kennemer Theater, Beverwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
Patrick Laureij
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Bert Gabriels - Gelukzoeker
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jeroen van Merwijk - Lucky
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan de Schie, Schiedam
Johan Goossens - Vlam
Schaffelaartheater, Barneveld
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jan Beuving - Rotatie
Orpheus, Apeldoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Parktheater, Eindhoven
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. Nesterlé, Nistelrode
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Den Bolder, Waspik
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Ogterop, Meppel
Stefano Keizers - Erg Heel
C.C. De Werft, Geel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Reggehof, Goor
Nathalie Baartman - Breek
Wesopa Weesp, Weesp
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Stroud, Putten
Hadewych Minis - Minis Plus
Spant!, Bussum
William Boeva - Reset
De Speeldoos, Vught
Martijn Kardol - Bang
Theater De Kik, Elst
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Meervaart, Amsterdam
20:00
Alex Ploeg - Ultimatum
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Berkelland, Eibergen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Maaspoort, Venlo
20:15
Murth Mossel - Pauwer
BaronTheater, Opende
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Idea, Soest
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Purper - Purper's Passie
De Muze, Noordwijk
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Rietveld Theater, Delft
zondag 02 december 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Archell Thompson / Jandino Asporaat / Murth Mossel
Theater Zuidplein, Rotterdam
15:00
Howard Komproe / Joris Lutz
Maaspodium, Rotterdam
15:30
Peter Heerschop - De alles komt goed zondagmiddag show
Theater aan het Spui, Den Haag
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Purper - Purper's Passie
Munttheater, Weert
maandag 03 december 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Floralis, Lisse
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 04 december 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Domijnen, Sittard
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om Alles!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Stefano Keizers - Erg Heel
Schuur, Haarlem
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
woensdag 05 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Veste, Delft
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parktheater, Eindhoven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
DeLaMar, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jörgen Raumann Schudden aan die boom
Meervaart, Amsterdam
donderdag 06 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Poorterij, Zaltbommel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Storm, Winterswijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag