Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Deventer Schouwburg
Deventer
Kennemer Theater
Beverwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Munttheater
Weert
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Cultura
Ede
Flint
Amersfoort
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
van Beresteyn
Veendam
S.C.C. De Enck
Oirschot
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Leest
Waalwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Concordia
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Meervaart
Amsterdam
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Zaantheater
Zaandam
De Meenthe
Steenwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Weverij
Zierikzee
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Storm
Winterswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Koornbeurs
Franeker
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Deventer Schouwburg
Deventer
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Singer Theater
Laren
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Leest
Waalwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Sneek
Sneek
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Winsinghhof
Roden
Agnietenhof
Tiel
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
C.C. De kern
Wilrijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Kaasfabriek
Wormer
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
zaterdag 23 februari 2019
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Deventer Schouwburg, Deventer
Alex Ploeg Ultimatum
Kennemer Theater, Beverwijk
zondag 24 februari 2019
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
maandag 25 februari 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Comedytrain on tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Meenthe, Steenwijk
dinsdag 26 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Fulcotheater, IJsselstein
René van Meurs - Ik beloof niks
Munttheater, Weert
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Micha Wertheim - Voor alle duidelijkheid
Cultura, Ede
Martijn Koning - Koning van de dieren
Flint, Amersfoort
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
woensdag 27 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Diligentia, Den Haag
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Lievekamp, Oss
Thomas Acda - Motel
Theater de Schalm, Veldhoven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theaterhotel Almelo, Almelo
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Om Alles!
van Beresteyn, Veendam
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Enck, Oirschot
Rayen Panday - Fenomeen
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Matroesjka - Brainwash
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kiki Schippers - Waar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Veste, Delft
20:30
Javier Guzman try-out
Theater Concordia, Enschede
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Edson Da Graça - Wakker
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Dang Boy - We gaan gaan gaan
Meervaart, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
Alex Ploeg Ultimatum
De Meenthe, Steenwijk
donderdag 28 februari 2019
Yentl en de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Weverij, Zierikzee
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Figi Theater, Zeist
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Storm, Winterswijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Koornbeurs, Franeker
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Fenomeen
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Singer Theater, Laren
Patrick Laureij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Zaantheater, Zaandam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Harmonie, Leeuwarden
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Harmonie, Leeuwarden
Maartje & Kine - Vibrato
Leidse Schouwburg, Leiden
Louise Korthals - Alles is er
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Sneek, Sneek
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Meenthe, Steenwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Junushoff Theater, Wageningen
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Molenberg, Delfzijl
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Winsinghhof, Roden
vrijdag 01 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
20:15
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Verwachting, Ritthem
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Trudy Labij & Frans Mulder - ’t Is nogal fris voor de tijd van het jaa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De kern, Wilrijk
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Meenthe, Steenwijk
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
DeLaMar, Amsterdam