Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Chassé Theater
Breda
Leidse Schouwburg
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Spiegel
Zwolle
Chassé Theater
Breda
Leidse Schouwburg
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Metropool
Hengelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Capellenborg Theater
Wijhe
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Muze
Noordwijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
Luxor Live
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
zaterdag 30 mei 2009
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anuar - Ongeremd
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Diligentia, Den Haag
20:00
A Night of Comedy
Posttheater, Arnhem
zondag 31 mei 2009
Kommil Foo
De Kleine Komedie, Amsterdam
Footloose
Meervaart, Amsterdam
maandag 01 juni 2009
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 02 juni 2009
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Diligentia, Den Haag
The Beauty Queen Of Leenane
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Ronald Goedemondt - Dedication
De Kleine Komedie, Amsterdam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Nikè
Chassé Theater, Breda
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Overgang
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jörgen Raymann - Familyman
De Maaspoort, Venlo
Herman Finkers - Na de Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Herman Finkers - Na De Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
De Gemeentereiniging - Lang zullen wij leven
Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 03 juni 2009
Wouter Deprez - Eelt
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Diligentia, Den Haag
20:00
The Beaty Queen Of Leenane
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Nikè
Chassé Theater, Breda
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Overgang
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jörgen Raymann - Familyman
Wilminktheater, Enschede
Herman Finkers - Na de Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Herman Finkers - Na De Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Footloose
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Metropool, Hengelo
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 04 juni 2009
Wouter Deprez - Eelt
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Diligentia, Den Haag
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Nikè
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Overgang
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochem Myjer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Herman Finkers - Na de Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Herman Finkers - Na De Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Footloose
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Capellenborg Theater, Wijhe
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
vrijdag 05 juni 2009
Wouter Deprez - Eelt
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Cpunt Theater, Hoofddorp
The Beauty Queen Of Leenane
De Muze, Noordwijk
Nathalie Baartman - Los
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Herman Finkers - Na de Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Herman Finkers - Na De Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Guido Weijers
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Footloose
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zaterdag 06 juni 2009
Wouter Deprez - Eelt
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Nathalie Baartman - Los
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Cola
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Footloose
Parktheater, Eindhoven
zondag 07 juni 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Overgang
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Footloose
Parktheater, Eindhoven
maandag 08 juni 2009
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 juni 2009
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Leidse Schouwburg, Leiden
Leon van der Zanden - Cola
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Familyman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Herman Finkers - Na de Pauze
Goudse Schouwburg, Gouda
Footloose
Schouwburg Het Park, Hoorn
woensdag 10 juni 2009
Leon van der Zanden - Cola
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Familyman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jochem Myjer
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer
Orpheus, Apeldoorn
Herman Finkers - Na de Pauze
Goudse Schouwburg, Gouda
Footloose
Schouwburg Het Park, Hoorn
donderdag 11 juni 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer
Orpheus, Apeldoorn
Herman Finkers - Na de Pauze
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
Comedy Train Late Night
Luxor Live, Arnhem
vrijdag 12 juni 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Schalm, Veldhoven
Jörgen Raymann - Familyman
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jochem Myjer - de rust Zelve
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Comedy Explosion, stand-up comedy
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
zaterdag 13 juni 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
zondag 14 juni 2009
Karin Bloemen - Overgang
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Familyman
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
maandag 15 juni 2009
Karin Bloemen - Overgang
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 16 juni 2009
Leon van der Zanden - Cola
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Overgang
Parktheater, Eindhoven