Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
Theaterhotel Almelo
Almelo
Wilminktheater
Enschede
Agnietenhof
Tiel
21:00
Atak
Enschede
Chassé Theater
Breda
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Speeldoos
Vught
Flint
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Achterom
Hilversum
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Twentse Schouwburg
Enschede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Scheldetheater
Terneuzen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
De Pit
Terneuzen
Fulcotheater
IJsselstein
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Vredenburg
Utrecht
20:30
Vredenburg
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Omval
Diemen
AFAS Circustheater
Scheveningen
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
woensdag 22 april 2009
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Finalisten Leids Cabaret Festival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Footloose
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater De Veste, Delft
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theaterhotel Almelo, Almelo
Claudia de Breij - iClaudia
Wilminktheater, Enschede
donderdag 23 april 2009
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Agnietenhof, Tiel
21:00
Chris van der Ende / Tricky Rick / Steven Stol / Jeffrey Spalburg
Atak, Enschede
Theo Maassen - Zonder Pardon
Chassé Theater, Breda
Eric van Sauers - Ridder
De Kattendans, Bergeijk
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
De Schattelijn, Geertruidenberg
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
De Speeldoos, Vught
Footloose
Flint, Amersfoort
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Fulcotheater, IJsselstein
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Markant Uden, Uden
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Scheldetheater, Terneuzen
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Nikè
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
John Buijsman - BUK
Theater Achterom, Hilversum
Pieter Derks - Waan
Theater de Griffioen, Amstelveen
Silvester Zwaneveld
Theater de Kom, Nieuwegein
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
A Night of Comedy
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Twentse Schouwburg, Enschede
vrijdag 24 april 2009
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Footloose
Flint, Amersfoort
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Waan
Meervaart, Amsterdam
Wouter Deprez - Eelt
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Sjaak
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Jörgen Raymann - Familyman
Scheldetheater, Terneuzen
Ellen Dikker - Toendra
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jochem Myjer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Amar en Rachid - Comedians Night
Theater aan de Schie, Schiedam
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Griffioen, Amstelveen
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochem Myjer
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Los
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Mike Boddé & Ineke van Klinken
Theater Walhalla, Rotterdam
zaterdag 25 april 2009
Pieter Derks - Waan
Agora Theater Druten, Druten
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Agora Theater Druten, Druten
Claudia de Breij - iClaudia
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Raoul Bakker - Put your money where your mouth is
Catharinakapel, Harderwijk
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Comedy Explosion
De Pit, Terneuzen
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Fulcotheater, IJsselstein
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Silvester Zwaneveld
Meervaart, Amsterdam
Nathalie Baartman - Los
Posttheater, Arnhem
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Ellen Dikker - Toendra
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lenette van Dongen - Nikè
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Jeroen Bouwhuis
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Mike Boddé & Ineke van Klinken
Theater Walhalla, Rotterdam
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Zuidplein, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Vredenburg, Utrecht
20:30
Veldhuis & Kemper
Vredenburg, Utrecht
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Wouter Deprez - Eelt
Zaantheater, Zaandam
zondag 26 april 2009
20:15
Ernst van der Pasch
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Flint, Amersfoort
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
20:30
Puur Gelul: Boozy / Jim Speelmans / Renske de Gree
Patronaat, Haarlem
20:15
Hans Teeuwen Zingt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Waan
Theater De Omval, Diemen
maandag 27 april 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
20:15
Ernst van der Pasch
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Renee van Bavel
Melkweg, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede