Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Agora Theater Druten
Druten
Arsenaal Theater
Vlissingen
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
C.C. Zundert
Zundert
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
De Meulvliet
Tholen
De Poorterij
Zaltbommel
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist
Goudse Schouwburg
Gouda
Martiniplaza
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Schakel
Heerhugowaard
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Muzeval
Emmen
Theater Schuurkerk
Maassluis
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:30
Xinix
Nieuwendijk
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
De Doelen
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Deventer Schouwburg
Deventer
Flint
Amersfoort
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Martiniplaza
Groningen
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Pook
Oostknollendam
Pook
Oostknollendam
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Enck
Oirschot
S.C.C. De Ruchte
Someren
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Spui
Den Haag
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
Witte Theater
IJmuiden
C.C. Den Herd
Bladel
Compagnietheater
Amsterdam
De Doelen
Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Spant!
Bussum
Theater De Lievekamp
Oss
Compagnietheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
CK Theater
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Maagd
Bergen op Zoom
De Warande
Turnhout
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Maaspoort
Venlo
De Muze
Noordwijk
De Poorterij
Zaltbommel
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
donderdag 16 april 2009
Pieter Derks - Waan
Theater de Schalm, Veldhoven
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater De Veste, Delft
John Buijsman - BUK
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
vrijdag 17 april 2009
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Agora Theater Druten, Druten
Kristel Zweers - Ruig
Arsenaal Theater, Vlissingen
Wouter Deprez - Eelt
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Leon van der Zanden - Cola
C.C. Zundert, Zundert
Vincent Geers - Overdaad
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
De Meulvliet, Tholen
Micha Wertheim - Voor De Grap
De Poorterij, Zaltbommel
Javier Guzman - Por Dios
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Ellen Dikker - Toendra (+Rachid Larouz)
Diligentia, Den Haag
Brokstukken - Rode Dwerg
Figi Theater, Zeist
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Figi Theater, Zeist
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Goudse Schouwburg, Gouda
Footloose
Martiniplaza, Groningen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Posttheater, Arnhem
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
S.C.C. De Schakel, Heerhugowaard
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Nathalie Baartman - Los
Theater de Griffioen, Amstelveen
Silvester Zwaneveld
Theater De Muzeval, Emmen
Pieter Derks - Waan
Theater Schuurkerk, Maassluis
John Buijsman - BUK
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:30
Comedy Explosion
Xinix, Nieuwendijk
zaterdag 18 april 2009
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Doelen, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - iClaudia
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Javier Guzman - Por Dios
Deventer Schouwburg, Deventer
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Waan
Kennemer Theater, Beverwijk
Eric van Sauers - Ridder
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Footloose
Martiniplaza, Groningen
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Pook, Oostknollendam
Vincent Geers - Overdaad
Pook, Oostknollendam
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Posttheater, Arnhem
Kristel Zweers - Ruig
S.C.C. De Enck, Oirschot
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
S.C.C. De Ruchte, Someren
Wouter Deprez - Eelt
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Almere, Almere
Ennio Marchetto
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Nathalie Baartman - Los
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Aan de Slinger, Houten
John Buijsman - BUK
Theater aan het Spui, Den Haag
20:00
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Mark van de Veerdonk
Witte Theater, IJmuiden
zondag 19 april 2009
Mark van de Veerdonk
C.C. Den Herd, Bladel
Ennio Marchetto
Compagnietheater, Amsterdam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Doelen, Rotterdam
Footloose
Martiniplaza, Groningen
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Por Dios
Spant!, Bussum
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Theater De Lievekamp, Oss
maandag 20 april 2009
Ennio Marchetto
Compagnietheater, Amsterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jan Jaap van der Wal - Jan Jaap van der Wal zonder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 21 april 2009
Ennio Marchetto
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Leon van der Zanden - Cola
CK Theater, Roermond
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Overgang
De Maagd, Bergen op Zoom
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Maagd, Bergen op Zoom
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
De Warande, Turnhout
20:15
Silvester Alone
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ronald Goedemondt - Dedication
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Jan Jaap van der Wal - Jan Jaap van der Wal Zonder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Schudden - Ruis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Johan Goossens - A-Boom!
Theater aan de Schie, Schiedam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Bussel, Oosterhout
Footloose
Theater De Lievekamp, Oss
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 22 april 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
Chassé Theater, Breda
20:15
Lebbis
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Overgang
De Maagd, Bergen op Zoom
Pieter Derks - Waan
De Maaspoort, Venlo
Kristel Zweers - Ruig
De Muze, Noordwijk
Leon van der Zanden - Cola
De Poorterij, Zaltbommel
Micha Wertheim - Voor De Grap
Diligentia, Den Haag
Ennio Marchetto
Flint, Amersfoort
Hete vrede
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eric van Sauers - Ridder
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Markant Uden, Uden