Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Bon theater
Medemblik
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Markant Uden
Uden
20:15
De Oosterpoort
Groningen
19:00
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:15
Goudse Schouwburg
Gouda
19:15
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:15
Goudse Schouwburg
Gouda
19:15
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. De Wouwer
Ravels
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
OC 't Waaigat
Zwijndrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
21:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
Markant Uden
Uden
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
M.C. Track
Kortrijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
Gasthuiskerk
Doesburg
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 30 april 2022
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Bon theater, Medemblik
Grof geschud - Broeden
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Han Römer, Peter Heerschop E.v.a. - Festen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Rayen Panday - Focus
De Kleine Willem, Enschede
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Meerpaal, Dronten
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Diligentia, Den Haag
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Chassé Theater, Breda
20:30
Merijn Scholten - Solo
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Meervaart, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 01 mei 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
Markant Uden, Uden
20:15
Cameretten Festival 2021 - Finalistentournee
De Oosterpoort, Groningen
19:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Chassé Theater, Breda
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
maandag 02 mei 2022
Maria Bamford
Comedy Club Haug, Rotterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Goudse Schouwburg, Gouda
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - 2636
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij - Live
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 03 mei 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
Markant Uden, Uden
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Goudse Schouwburg, Gouda
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Parktheater, Eindhoven
20:15
René van Meurs - 2636
Theater De Veste, Delft
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Chassé Theater, Breda
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Patrick Laureij - Live
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 04 mei 2022
Grof geschud - Broeden
C.C. De Wouwer, Ravels
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
donderdag 05 mei 2022
Grof geschud - Broeden
OC 't Waaigat, Zwijndrecht
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Rayen Panday - Focus
Diligentia, Den Haag
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Sarah Millican
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Patrick Laureij - Live
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 06 mei 2022
20:00
René van Meurs - 2636
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Christel de Laat - Hoe dan?!
Markant Uden, Uden
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Sneek, Sneek
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
De Harmonie, Leeuwarden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Singer Theater, Laren
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Schouwburg Het Park, Hoorn
Grof geschud - Broeden
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Parktheater, Eindhoven
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Rayen Panday - Focus
Diligentia, Den Haag
20:00
Lisa Loeb - Extase
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Cabarestafette 21-22
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Lebbis - De Ziel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Chassé Theater, Breda
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
De Maagd, Bergen op Zoom
Patrick Laureij - Live
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Sarah Millican
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 07 mei 2022
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Wesopa Weesp, Weesp
Christel de Laat - Hoe dan?!
Markant Uden, Uden
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Andries Tunru - In Theorie
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Leidse Schouwburg, Leiden
Grof geschud - Broeden
M.C. Track, Kortrijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - SNAK
Gasthuiskerk, Doesburg
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Rayen Panday - Focus
Diligentia, Den Haag
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Chassé Theater, Breda
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Patrick Laureij - Live
De Kleine Komedie, Amsterdam