Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Floralis
Lisse
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kattendans
Bergeijk
Het Klooster
Woerden
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Maaspoort
Venlo
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
De Meerpaal
Dronten
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Deventer Schouwburg
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Weijer
Boxmeer
Werftheater
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Spant!
Bussum
00:00
DeMess
Naarden
Theater de Kampanje
Den Helder
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Omval
Diemen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Het Veur Theater
Leidschendam
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Hoftheater
Raalte
Theater Ludens
Voorburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Deurne
Deurne
Theater de Schalm
Veldhoven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
Theater Concordia
Haastrecht
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
Het Kielzog
Hoogezand
Theater 't Pand
Gorinchem
Leidse Schouwburg
Leiden
BREStheater
Brielle
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
Posttheater
Arnhem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Huiskamer
Weert
Het Evertshuis
Bodegraven
Werftheater
Utrecht
Arto Theater
Schoonhoven
Het Klooster
Woerden
Bon theater
Medemblik
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
DeMess
Naarden
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
21:00
De Flux
Zaandam
Theater Hofpoort
Coevorden
00:00
DNK
Assen
Theater Ludens
Voorburg
De Smeltkroes
Maarheeze
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Bellevue
Amsterdam
donderdag 11 oktober 2018
20:00
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 12 oktober 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Floralis, Lisse
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kattendans, Bergeijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Klooster, Woerden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
René van Meurs - Ik beloof niks
De Maaspoort, Venlo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rayen Panday - Fenomeen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
De Meerpaal, Dronten
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
Oldenhermanns - UNSEXED
Werftheater, Utrecht
Nathalie Baartman - Breek
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lebbis - De Bovengrens
Spant!, Bussum
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
DeMess, Naarden
Kiki Schippers - Waar
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Omval, Diemen
Jochen Otten - Troosten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Zinin, Nijverdal
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Veur Theater, Leidschendam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Posttheater, Arnhem
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Arie & Silvester - Wie?!
Hoftheater, Raalte
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Ludens, Voorburg
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Deurne, Deurne
zaterdag 13 oktober 2018
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Concordia, Haastrecht
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Winsinghhof, Roden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sounds Niets te verliezen
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Salaheddine - De Marokkaan en de media
Cultura, Ede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Kielzog, Hoogezand
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater 't Pand, Gorinchem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Leidse Schouwburg, Leiden
René van Meurs - Ik beloof niks
BREStheater, Brielle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:15
Purper - Purper's Passie
C.C. Stroud, Putten
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Gashouder, Dedemsvaart
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Posttheater, Arnhem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Huiskamer, Weert
Patrick Laureij
Het Evertshuis, Bodegraven
Oldenhermanns - UNSEXED
Werftheater, Utrecht
Nathalie Baartman - Breek
Arto Theater, Schoonhoven
Matroesjka - Brainwash
Het Klooster, Woerden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Bon theater, Medemblik
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Louise Korthals - Alles is er
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
DeMess, Naarden
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Verwachting, Ritthem
21:00
Keihard Lachen met Anuar / Edson Da Graça / Samir Fighil
De Flux, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hofpoort, Coevorden
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
DNK, Assen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Ludens, Voorburg
Johan Goossens - Vlam
De Smeltkroes, Maarheeze
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Orpheus, Apeldoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Leest, Waalwijk
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Venray, Venray
Howard Komproe - Live on stage
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kunstgreep, Oostzaan
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam