Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Ethias Arena
Hasselt
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. Stroud
Putten
De Singer
Rijkevorsel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Domijnen
Sittard
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Venray
Venray
Het Klooster
Woerden
Figi Theater
Zeist
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Molenberg
Delfzijl
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
G.C. De Wildeman
Herent
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
Theater De Tuin
Leusden
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Zinin
Nijverdal
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
De Domijnen
Sittard
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Venray
Venray
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Spant!
Bussum
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Cultura
Ede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Eendracht
Gemert
C-Mine
Genk
Jan van Besouw
Goirle
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Boerderij
Huizen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Klif
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
Theater Geert Teis
Stadskanaal
woensdag 01 april 2020
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fresku - Voordat het te laat is
Cpunt Theater, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Lochem, Lochem
Kommil Foo - Oogst
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Stroud, Putten
Javier Guzman - Guzmán
De Singer, Rijkevorsel
Nina De La Parra - Gods wegen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rundfunk - Todesangstschrei
De Domijnen, Sittard
Debby Petter - De liefde voorbij
S.C.C. De Ruchte, Someren
Ali B - Koorts
Schouwburg Venray, Venray
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Klooster, Woerden
Karin Bloemen - Souvenirs
Figi Theater, Zeist
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Ervaring
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 02 april 2020
Enge Buren - BASTA!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Schaffelaartheater, Barneveld
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Chassé Theater, Breda
Debby Petter - De liefde voorbij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Dakota, Den Haag
Plien & Bianca - En nu dan?
Deventer Schouwburg, Deventer
Kommil Foo - Oogst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Verte
Wilminktheater, Enschede
Ton Kas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
Rayen Panday - Trigger
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Javier Guzman - Guzmán
G.C. De Wildeman, Herent
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Ervaring
Singer Theater, Laren
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Tuin, Leusden
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Ogterop, Meppel
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Kom, Nieuwegein
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Zinin, Nijverdal
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Enck, Oirschot
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater De Willem, Papendrecht
The Silent Comedy
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bij Robert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Domijnen, Sittard
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Agnietenhof, Tiel
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Markant Uden, Uden
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Flip Noorman - Love it!
Werftheater, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
van Beresteyn, Veendam
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Venray, Venray
vrijdag 03 april 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rundfunk - Todesangstschrei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Ervaring
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Spant!, Bussum
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
De Fransse Eijkel - Subtropique
Cultura, Ede
Maartje & Kine - Hoge Noot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Eendracht, Gemert
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Jan van Besouw, Goirle
Eva Crutzen - Try Out
Theater 't Pand, Gorinchem
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Guzmán
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Het Park, Hoorn
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Klif, Nijmegen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Marco Lopes - Wees blij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Schoten, Schoten
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Geert Teis, Stadskanaal